Öğrencilerine Dizinden Krema Yedirdi

Bir rahibin, dizindeki kremayı öğrencilere yedirdiği görüntüler, Polonya’yı ayağa kaldırdı.

Bir rahibin, dizindeki kremayı öğrencilere yedirdiği görüntüler, Polonya’yı ayağa kaldırdı. Fotoğraflarda henüz 13-14 yaşında oldukları anlaşılan kız ve erkek öğrenciler, tuhaf bir halde, bir adamın dizindeki kremayı yerken görülüyor.

‘GELENEK’MİŞ!

Asıl şok etkisi yaratan ise okulun müdürlerinden biri olduğu öğrenilen rahip Marcin Kozyra’nın, garip hareketini savunarak ‘törenin, bir gelenek haline dönüştüğünü’ söylemesi oldu.

Ortalığı karıştıran diğer fotoğraflarda ise öğrencilerin, dizleri üzerinde merdivenleri tırmandığı görülüyor.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Polonya’da bir hükümet yetkilisi, olayı ‘rahatsız edici’ diye niteleyerek rahibin bu eylemi hakkında soruşturma başlatıldığını açıkladı.

AİLELER ŞİKAYETÇİ DEĞİL; KREMA DEĞİL TRAŞ KÖPÜĞÜYMÜŞ!

Okulun internet sitesinde yayınlanmasıyla dünyanın eleştirdiği olayda ailelerin, rahibi desteklemesi de skandala yeni bir boyut kattı. Veliler, yazdıkları bir mektupla fotoğraflardaki kremanın aslında ‘tıraş köpüğü’ olduğunu ve ‘çocuklara bu eylemde zorlama yapılmadığını’ belirtti.

MİDE BULANDIRAN GÖRÜNTÜLERİ OKULUN İNTERNET SİTESİNDEN YAYDILAR

Skandalın patlak vermesinin ardından fotoğraflar okulun internet sitesinden kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma ise sürüyor.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI