Oğlum Bak Git!

default - Oğlum Bak Git!

“12 Dikişe Mal Oldu

Tıklanma rekoru kıran, herkesi güldüren videonun perde arkasında neler oldu?

say - Oğlum Bak Git!

Kocaeli Gölcük’te belediye temizlik işçisi ile bir çocuğun arasında geçen video “Oğlum bak git” ismiyle izlenmerekorukırdı.

Ancak videoda yaşananların arka planı daha sonra ortaya çıktı. İddiaya göre olay, Gölcük Belediyesi‘ninkonuşma zorluğu çeken temizlik çalışanının, kendisiyle dalga geçençocuklardan birine tokat atmasıyla başladı.

Daha sonra videodaki diyaloglar yaşanıyor. Ancak temizlik işçisinin defalarca uyarmasına rağmen çocuk, üzerine gitmeye devam edince bu kez de elindeki süpürge ile kovalamaya başlıyor.

İddiaya göre çocuk, belediye işçisinden yediği dayaktan sonra hastanelik oldu.

Kafasına 12 dikiş atılan çocuğun ailesi de temizlik görevlisinden şikayetçi oldu.

 

“Oğlum bak git” diyalogu ile internet fenomeni haline gelen 17 yaşındaki Y.K. ise temizlik görevlisinin kendisini yok yere tokatladığını öne sürdü.

Videonun internete arkadaşları tarafından yüklenmediğini ancak kimin yüklediğini de bilmediğini söyleyen Y.K. “Ben videoyu izlemedim ancak tıklanma rekoru kırıyormuş” diye konuştu.

İddiaya göre temizlik görevlisi ise olaydan sonra bir köye sürüldü.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI