Oğlum Bak Git!

default - Oğlum Bak Git!

“12 Dikişe Mal Oldu

Tıklanma rekoru kıran, herkesi güldüren videonun perde arkasında neler oldu?

say - Oğlum Bak Git!

Kocaeli Gölcük’te belediye temizlik işçisi ile bir çocuğun arasında geçen video “Oğlum bak git” ismiyle izlenmerekorukırdı.

Ancak videoda yaşananların arka planı daha sonra ortaya çıktı. İddiaya göre olay, Gölcük Belediyesi‘ninkonuşma zorluğu çeken temizlik çalışanının, kendisiyle dalga geçençocuklardan birine tokat atmasıyla başladı.

Daha sonra videodaki diyaloglar yaşanıyor. Ancak temizlik işçisinin defalarca uyarmasına rağmen çocuk, üzerine gitmeye devam edince bu kez de elindeki süpürge ile kovalamaya başlıyor.

İddiaya göre çocuk, belediye işçisinden yediği dayaktan sonra hastanelik oldu.

Kafasına 12 dikiş atılan çocuğun ailesi de temizlik görevlisinden şikayetçi oldu.

 

“Oğlum bak git” diyalogu ile internet fenomeni haline gelen 17 yaşındaki Y.K. ise temizlik görevlisinin kendisini yok yere tokatladığını öne sürdü.

Videonun internete arkadaşları tarafından yüklenmediğini ancak kimin yüklediğini de bilmediğini söyleyen Y.K. “Ben videoyu izlemedim ancak tıklanma rekoru kırıyormuş” diye konuştu.

İddiaya göre temizlik görevlisi ise olaydan sonra bir köye sürüldü.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Titus Tüneli (Hatay) Titus Tüneli (Hatay)

Hatay'ın Samandağ ilçesinde , Romalılar döneminde sel sularini önlemek için bin esire yaptırılan titus Tüneli , ilginç hikayesi ve...

DEVAMI
Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI