Ocak Ayında Beren Doğulu!

 

Yılın aşkına imza atan Beren Saat ile Kenan Doğulu çifti, evlilik tarihlerini bile belirledi.

Haber: Ocak Ayında Beren Doğulu!say - Ocak Ayında Beren Doğulu!

10 Martta gerçekleşen Cem Yılmaz – Ahu Yağtu çiftinin düğün günü ilişkilerini artık gözler önünde yaşamayabaşlayan Kenan Doğulu ve Beren Saat çifti, ilişkilerini bir adım daha ileriye götürme kararı aldı.

Yılın aşkına imza atan Beren Saat ve Kenan Doğulu‘nun düğün tarihi belli oldu. İddialara göre Beren Saat ile Kenan Doğulu, Ocak ayında evlenmeyi planlıyor.

İkili ilişkilerini Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu’nun düğününde açıklamıştı. Doğulu veSaatçifti, her görüldüklerinde aşk hayatlarında çok mutlu olduklarını söylüyor. İddialara göre,Saat’inailesiyletanışan Doğulu, tam not almıştı.

Olaya ait diğer detay da 2013’ün Ocak ayında ikilinin ilişkisinin birinci yılı dolmuş oluyor.

Milliyet‘in haberine göre; 4 hafta sonra “Fatmagül’ün Suçu Ne?” dizisi final yapacak olan Saat, başrolünü oynayacağı Çağan Irmak’ın “Yaseminler Tüter mi Hala?” filminin de eylüle ertelenmesini fırsat bilerek Doğulu’yla yurtdışında tatil yapacak.

BEREN SAAT’İN HAMİLE OLDUĞU İDDİA EDİLMİŞTİ

Bir süredir sanat dünyasında kulaktan kulağa yayılan iddiaya göre; oyuncu Beren Saat yaklaşık iki aylık hamile.

SAAT HASTANEYE GİTMİYOR

Yine iddialara göre Beren Saat, hamile olduğunu öğrendikten sonra haberin duyulmaması için büyük bir hastane yerine özel doktora gidiyor. Ünlü oyuncu, büyümeye başlayan karnını da artık gizleme konusunda sıkıntı yaşıyor.

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI