Obama’nın kumarı!

Bin Ladin’in içeride olma olasılığı yüzde 50’ydi!

ABD Başkanı Barack Obama’Nın Ulusal Güvenlik Danışmanı Tom Donilon, “Sayın Obama operasyon emrini verdiğinde Usame Bin Ladin’in malikanede olma olasılığı yüzde 50-50’ydi” dedi.

Bin Ladin’in ölümüyle sonuçlanan operasyonun ardından yavaş yavaş ilginç ayrıntılar da ortaya çıkmaya devam ediyor. Obama’nın danışmanının verdiği bilgiye göre operasyon timi SEAL’ın saldırısının konuşulduğu Ulusal Güvenlik Konseyi toplantısı üyelerinin bazıları Bin Ladin’in içeride olduğunu savunurken diğer bir kısmı ise içeride olmadığını iddia etti.

CNN’in haberine göre tamamen Usame Bin Ladin’e operasyon düzenlenmesine odaklı olan bir dizi Ulusal Güvenlik Konseyi toplantısının 28 Nisan’da gerçekleştirilen son oturumunda salonda kararsızlık hakimdi.

Böylece Obama’nın yüzde 50’lik bir ihtimale “Saldırın” emri verdiği anlaşıldı.

Etiketler: ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI