Nuri Real Madrid’de!

628831 detay - Nuri Real Madrid'de!Milli yıldız Nuri Şahin İspanyol devine transfer oldu.

Real Madrid, B. Dortmund’dan Milli futbolcumuz Nuri Şahin’i kadrosuna kattı. Borussia Dortmund’dan Real Madrid’e transfer olan Nuri’nin, 6 yıllık bir sözleşme imzaladığı bildirildi.

SERDAR ALİ ÇELİKLER, NURİ ŞAHİN’İN TRANSFERİNİ YORUMLADI…

Real Madrid kulübü, Türk futbolcu Nuri Şahin’in transferini resmen duyurdu.

Kulübün internet sitesinde yapılan açıklamada, Borissia Dortmund’un şampiyonluğunda büyük pay sahibi olan 22 yaşındaki Türk milli futbolcunun, Bundesliga’nın en dikkat çekici futbolcularından biri olduğu ve gelecek sezon Real Madrid’de oynaması konusunda anlaşmaya varıldığı belirtildi.

Kulüp, internet sitesinde, Nuri’yi ”duran toplarda bir uzman ve gerek sertliğiyle gerekse isabetiyle sol ayağıyla çok iyi şut çeken bir futbolcu” diye tanıttı.

İspanyol basını da internetteki safyalarından Nuri’nin Real Madrid’e transfer haberini manşetten verdi. Haberlerde Real Madrid’in bonservis bedeli olarak Borussia Dortmund’a 10 ila 12 milyon Euro arasında bir para ödeyeceği, Türk futbolcuyla da yaklaşık 2,5 milyon Euro’dan 6 yıllık sözleşme imzalayacağını yazdı.

Nuri’nin önümüzdeki günlerde Madrid’e gelerek basına tanıtılacağı ve tedavisine de burada devam edileceği ileri sürüldü.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir