NURGÜL YEŞİLÇAY DÜĞÜNDE AĞLADI!

Polonezköy’de 300 kişinin katıldığı Kardeşi Tuğtekin’in kır düğününde Nurgül Yeşilçay’ı ve damatla gelini gözyaşlarına boğan konuşma…
Nurgül Yeşilçay’ın kardeşi Tuğtekin Yeşilçay, Yasemin Akbel ile önceki gün Polonezköy’de 300 kişinin katıldığı kır düğünüyle dünya evine girdi. Çiftin nikahını Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal kıyarken, nikah şahitliklerini ise Nurgül Yeşilçay ile Serhat Akbel yaptı.

Düğünün yapıldığı salonun girişinde Yeşilçay kardeşlerin yıllar önce hayatını kaybeden annesi Nazlı ve babası Şükrü Yeşilçay’ın fotoğraflarının yer aldığı bölümde “Biz de buradayız” yazısı dikkati çekti.

Kırmızı tuvaletiyle ilgi çeken Nurgül Yeşilçay, çiftin nikah defterini imzalamasından sonra evlilik cüzdanını eline alarak “Keşke bu akşam annem ve babam da bizimle olsaydı. İnşallah yanımızdalardır. Onlara selam gönderiyorum” dedikten sonra gözyaşlarına hakim olamadı. Bu sırada ablasına sarılan Tuğtekin Yeşilçay ile gelin Yasemin Akbel’in de duygulanıp ağladıkları görüldü.

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI
Günün sözü Günün sözü

İnsanları sevmeme ve onlara tekrar yaklaşmama imkân yoktu; çünkü en inandığım, en güvendiğim insanda aldanmıştım.

DEVAMI