NECDET ÖZEL: “LİDER KADRONUN PEŞİNDEYİZ”

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel’den PKK’ya ve yapılan operasyonlara yönelik çok özel açıklamalar…
Org. Özel, çok tartışılan Bingöl’deki saldırıdan önce tedbir amaçlı olarak ‘zaman aldatma’ taktiğini uyguladıklarını kaydetti.

Org. Necdet Özel, PKK’nın yöneticilerine yönelik operasyonlarla ilgili olarak ‘çok iyi korunuyorlar ve çok sık yer değiştiriyorlar. Etkisiz hale getirmek için çalışıyoruz’ dedi.

Türkiye gazetesinden Nuh Albayrak’a açıklamalarda bulunan KCK operasyonlarının PKK ile mücadelede hayati öneme sahip olduğunu kaydeden Özel, ABD’den alınan istihbarat desteğinin de sınırlı olduğunu ifade etti. Kandil’e kalıcı bir operasyonun teknik anlamda mümkün olduğunu örgütün Irak ve Suriye’de de kampları bulunduğunu ifade eden Özel, üst düzey yöneticilerinin ise çok sık yer değiştirdiğini ve iyi korunduğunu belirtti.

Özel ayrıca, işbirlikçilerle mücadele, teröristlerle mücadele kadar önemlidir. Korku uygulayan örgüte, zorla eleman kazandıranların yakalanması için hayati önem haizdir, dedi.

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI
Günün sözü Günün sözü

İnsanları sevmeme ve onlara tekrar yaklaşmama imkân yoktu; çünkü en inandığım, en güvendiğim insanda aldanmıştım.

DEVAMI