“Nasreddin Hoca gibi konuşuyorsun!”

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Beykoz’da halka seslendi…

12 Haziran’daki genel seçimler için Anadolu’daki ilk mitingini Bayburt’ta yapan Başbakan Erdoğan, Beykoz’da halka seslendi

Erdoğan: “CHP liderinin yaptığı tek şey ambalaj. Nasreddin Hoca gibi “ya tutarsa” diyor anamuhalefet lideri. Önemli vaadlerimizden bir tanesi kent hastaneleri. İstanbul’da Anadolu yakasında bir tane Avrupa yakasında bir tane çok büyük hastane yapacağız. Benim vatandaşım sokakta sedyelerde taşınmayacak. Onların hayal etmedikleri yere bizim uygulamalarımız ulaşır. Okul öncesi eğitimde yüzde 10’duk şimdi yüzde 40’ı bulduk.

“BİR KASET SKANDALIYLA GENEL BAŞKANLIK KAPTIN!”
Bir kaset skandalıyla genel başkanlık kaptın ve onunla yürüyorsun. Evine ziyarete gidiyosun ben genel başkan adayı değilim diyosun.24 saat sonra genel başkan adayı oluyorsun. CHP sabah başka akşam başka konuşuyor. Siyasette dürüst olmayanlar miletten şamar yiyecektir.

“BÜTÜN OKULLARDA ‘AKILLI TAHTA’YA GEÇECEĞİZ!”
Fatih projesiyle bütün okullarda “akıllı tahtaya” geçeceğiz. Bütün dersliklerde “akıllı tahta” olacak. Bu bize yakışır. CHP belediyelerin üniversitelilere verdiği bursları Anayasa Mahkemesine giderek kestirmek istedi. Şimdi diyor ki “Aile Sigortası”. Nasıl inansın bu millet sana.

CHP belediyelerin üniversitelilere verdiği bursları Anayasa Mahkemesine giderek kestirmek istedi. Şimdi diyor ki “Aile Sigortası”. Nasıl inansın bu millet sana.

“SİZ NEDEN KALDIRMADINIZ YÜZDE 10 BARAJINI?”
Bu aralar sık sık yüzde 10 barajından bahsediyorlar. Bu barajı biz mi getirdik? Bizden öncekiler getirdi. Biz 16 aylık partiyken yüzde 34’le iktidar olduk. Şimdi CHP yüzde 10 diyor. Peki sen koalisyondayken, iktidardayken neden kaldırmadın? Dün DSP’li bir arkadaş yüzde 10 kalkmalı diyor. Ee bizden önce siz iktidardaydınız? Anladınız tabii bu millet sizi hep baraj altında bırakacak.

“YAZAR-ÇİZER TAKIMINA SESLENİYORUM!”
Yazar çizer takımına sesleniyorum, şimdi mi aklınıza geldi yüzde 10 barajı? BDP’de parti olarak girsin seçime geçsin 10 barajını. Bunlar etnik bir unsurun partisi biz Tükiye partisiyiz.

Bir yazarı aradım, çünkü yazısı beni rahatsız etti. “Ankaralılaşmak”dan bahsetmiş, biz Ankaralılaşmadık, biz Türkiyelileştik. Bizim 81 vilayetten 80’ininde milletvekilimiz var. Sadece Tunceli’den yok. Artık Tunceli’nin de gerçekleri görmesi lazım. Görmedikleri hizmeti bizim zamanımızda gördüler.”

“DEVLET BAHÇELİ 3.5 YILDA KAÇTIN”
Sayın Bahçeli 3.5 yıl iktidarda tutunamadın, bırakıp kaçtın. Millet sana 5 yıl görev verdi sen 3.5 yılda bırakıp kaçtın. Şimdi diyorsun ki “2023 hedefimiz” var. 5 yıl iktidarda kalamadın 2023’ü nasıl göreceksin?

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI
Dünyada sexle ilgili yasalar ve istatistikleri Dünyada sexle ilgili yasalar ve istatistikleri

-Arizona Cottonwood da yasalara gore , plaj da çıplak güneşlenen kadinlari , plaj görevlileri siyah poşete koyarak plajdan cıkarıyorlar. -Tayvan...

DEVAMI