NAGEHAN ALÇI ODA TV’CİLERE ÇATTI

Katıldığı bir TV programında konuşan Nagehan Alçı, “Sözde basın özgürlüğünü, gazetecileri savunanlar ben kovulduğumda neredeydi?” dedi.
Videohaber | Aktifhaber

Ağustos ayında Akşam Gazetesi’ndeki işine son verilen Nagehan Alçı, Enver Aysever’in sunduğu ‘Aykırı Sorular’ isimli programa konuk oldu.

Oda TV’den basın özgürlüğüne bir çok konuda önemli açıklamalar yapan Alçı, gazetecileri, basın özgürlüğünü savunanların kendisi kovulduğunda neden aynı davranışı göstermediğini sordu.

Türkiye’de basın özgürlüğü olmadığını söyleyen Nagehan Alçı, “Beni en çok rahatsız eden, Türkiye’de malesef ilkeler üzerinden mücadele verilmiyor. Solcular, “Türkiye’de basın özgürlüğü yok”, “meslektaşlarımız işini kaybediyor” diyenler ben kovulduğumda neredeydi? Onlar hep belli bir çizgide isimler işten çıkarılınca ortalığı velveleye veriyorlar. Ben kovuldum bana kimse sahip çıkmadı.” dedi.402208 - NAGEHAN ALÇI ODA TV'CİLERE ÇATTI

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI
Günün sözü Günün sözü

İnsanları sevmeme ve onlara tekrar yaklaşmama imkân yoktu; çünkü en inandığım, en güvendiğim insanda aldanmıştım.

DEVAMI