“Murat Dalkılıç’ın cinsel tercihi ortadadır”

622621 detay - "Murat Dalkılıç'ın cinsel tercihi ortadadır"Ayşe Özyılmazel’in açıklamalarına ilk cevap ünlü popçudan geldi

Özel hayatıyla yaptığı açıklamalarla gündeme damga vuran Ayşe Özyılmazel, ‘Hem erkekle aldatıldım hem de kadınla aldatıldım’ şeklindeki demeciyle tüm dikkatleri eski sevgilileri üzerinde topladı. Özyılmazel’le bir dönem aşk yaşayan Murat Dalkılıç, Akşam’a konuştu. Konuyu daha fazla uzatmak istemediğini belirten Dalkılıç, “Ayşe bir açıklama yaparak o kişinin, adı geçenler arasından biri olmadığını söyledi zaten’ demekle yetindi. Popçunun asistanı Berk Balatlıoğlu ise ‘Murat Dalkılıç’ın cinsel tercihi ortadadır’ diye konuştu.

TWITTER’DAN CEVAP VERDİ
“SEVGİLİM beni bir erkekle aldattı” açıklamasıyla ardından bilinen eski sevgilileri gazeteci Haşmet Babaoğlu, Okan Bayülgen, Murat Dalkılıç, Sulhi Aksüt, Şahan Gökbakar ve Serkan Altunorak’ı zan altında bırakan popçu-gazeteci Ayşe Özyılmazel, dün Twitter’dan iddialara cevap verdi: “Bilemediniz hiçbiri değil! Tanımıyorsunuz. Hayatımda olan her şeyi bilmiyorsunuz. İlk erkekle aldatılan ben miyim bu patırtı niye?”

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir