Mühendislik harikası tatil aracı!

Alman mühendisin tasarladığı üç tekerlekli tek kişilik motorlu karavan tek kişilik tatiller için ideal
Alman mühendisin tasarladığı üç tekerlekli tek kişilik motorlu karavan modelinde bir görünüm.

Daha önce üretilmiş olan APE 50’nin tasarımı baz alınarak yapılan yeni tasarımda bir kişinin (tuvalet ve banyo hariç) günlük olarak tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir tasarım ortaya çıkmış.

Akıllı bir Alman tasarımcı, modern gezginler için, Vespa’yı “tek kişilik bir ev”e dönüştürdü. “Bufalino Camper” adındaki bu tasarım Italyan estetiğiyle Alman fonksiyonelliğinin bir karışımı. Üstelik hareket halindeki modern gezginlerin her türlü ihtiyacı düşünülerek tasarlanmış. İçinde; yatak, duş, mutfak, bol miktarda boş alan, buzluk ve laptop masası.

Bu 3 tekerlekli mini karavan; boyutları sayesinde, daha önce Kevin Cyr tarafından tasarlanan karavan bisiklete, “en küçük tatil aracı” alanında meydan okuyor. Tabiki bu anlamda Vespa’ya da çok şey borçlu.

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI