Muhabire Canlı Yayın Tacizi

muhabire-canli-yayin-tacizi-4033384-haberiTahrir Meydanı’nda izlenimlerini aktaran France 24 televizyonu muhabiri, canlı yayın sırasında tacize uğradı.
Fransa’nın uluslararası kanallarından France 24 televizyonu için muhabirlik yapan Sonie Dridi, Tahrir Meydanı’nda canlı yayında izlenimlerini aktarırken neye uğradığını şaşırdı.

Sonie Dridi, Cuma günü Tahrir Meydanı’nda saat 10:30 sıralarında Mısır’daki hareketliliği bildiriyordu.

Genç muhabire arkadan yaklaşan bir Mısırlı, muhabir ne olduğunu anlamadan sarıldı ve arkadan yapıştı.

Şaşkınlığı ve uğradığı şok yüzünden okunan Sonia Dridi’nin imdadına olay yerindeki meslektaşları ve kalabalıktan birkaç kişi yetişti.

‘ZARAR GÖRMEKTEN ÇOK KORKTUM’

Genç muhabir, olaydan sonra Twitter sayfasına “Zarar görmekten çok korktum. Beni koruyanlara çok teşekkür ederim” yazdı.

GÖRGÜ TANIKLARI OLAYI ANLATTI

Olayın görgü tanıklarından bir başka muhabir Ashraf Khalil, olanları “Etrafında yaklaşık 30 adam vardı. Kalabalık çılgına döndü, o adam sanki bir ayının insana sarılması gibi arkadan sarıldı. İki koluyla da onu tuttu” şeklinde anlattı.

Neyse ki olay sonrasında muhabir sağ salim bölgeden ayrılabildi.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI