sohbetkral

Mobil Sohbet Odaları

Sanal dünyanın bir parçası olan ve insanlarla iletişim kurmanın en popüler mobil sohbet,sohbet odaları ve kameralı sohbet siteleridir.Sosyal medyada facebook,twitter ve instagram gibi başka mesajlaşma platformaları olsa bile bu mobil siteler halen aktifliğini korumaktalar.

Peki nedir bu yerleri cazip kılan faktörler.Dahamı rahat konuşma ortamı olması.Aynı anda daha çok kitleye sesinizi duyurabilmek mi acaba.Arkadaşlık kurmak bu sitelerde dahamı kolay şekillenmekte.Bu konuda herhangi bir istatistik yapılmış mı bilmiyoruz tabi.Ama şu bir gerçek ki halen sohbet sitelerine rağbet var.uzun yıllardır varlığını sürdüren bu yerler teknolojinin faydalarını kullanarak sitelerini üst seviyeye taşıma gayreti içersindeler.Bunu karşılığında hem ticaret hem de popüler olma, isim yapma gibi değerlere sahip oluyorlar.

Diğer yandan bu sohbet odalarında kullanıcı tutmak adına çeşitli hediye etkinlikleri düzenlenmektedir.Cep telefonu,tablet,fotoğraf makinesi gibi örnekler çoğaltabiliriz.Çekiliş yöntemi ile olan bu hediyeler kullanıcıyı sitede tutmak adına en güzel yöntemlerden bir tanesidir.Tabi bunlar ciddi anlamda yatırım yapmış büyük sunucular.Daha orta ve küçük çaptaki sunucuların hediye boyutları daha düşük seviyedeler.Telefona tl yüklemek, o ay içerisinde yarışma kanallarında 1. Olanlara aop,sop gibi yetkiler vermek bunların başında geliyor.

Sonuç olarak daha uzun bir süre sohbet,mobil sohbet,chat ve kameralı sohbet odalarını kimse tahtından aşağıya indiremeyecek.Ayrı bir dünyası,kuralı,adabı olan sohbet odaları her türlü kullanıcıyı kozmopolit bir şekilde ağırlamaya devam edecek.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir