Milli kahramanlar radara girdi!

A Milli Takımın Avusturya ile yaptığı ve 2-0 kazandığı maça damgasını vuran isimlerden Semih Şentürk, Volkan Demirel ve Gökhan Gönül’ün menajerler tarafından takibe alındığı ortaya çıktı.

Avrupa’nın önde gelen menajerlik firmalarının oyuncu izleme ekiplerini, Türkiye-Avusturya maçında görevlendirdiği ve Fenerbahçe’nin bu üç oyuncusunun yanı sıra Avusturya milli takımından da bazı isimleri büyüteç altına aldığı bildirildi.

Bu arada Fenerbahçe’de milli takımlardaki futbolcuların takıma dönmesiyle, sakat futbolculardan da Emre Belözoğlu ve Selçuk Şahin’in antrenmanlara başlamasının mutluluğu yaşanıyor.

Amcasını kaybeden ve izin alıp İzmir’deki ailesini almaya giden Semih Şentürk’ün, Milli takımlardan dönen Miroslav Stoch’un ve Yobo’nun takıma katılmasıyla sarı lacivertliler tam kadro antrenmanlara başlama şansı buldu.

Teknik sorumlu Aykut Kocaman’ın Milli takımlardaki tüm oyuncularına, ”Performansınız nedeniyle hepinizi kutlarım, milli maçlar ulusal değerlerimiz açısından çok önemli karşılaşmalardır, özverinizden ve değerlerinize bu denli sahip çıkmanızdan dolayı hepinizle gurur duyuyorum” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Öte yandan Aykut Kocaman Bursaspor maçının önemini futbolcularına anlatarak, ”Galatasaray maçıyla birlikte başlayan 3 haftalık periyod bizim için çok önemli bu virajı da aşarsak çok rahatlarız, ilk engel Galatasaray’dı önü geçtik şimdi sıra Bursaspor’da, derbi galibiyetinin anlam kazanabilmesi için bu karşılaşmadan da 3 puanla ayrılmak zorundayız” diyerek oyuncularını motive ettiği öğrenildi.

Disiplinsiz davranışlar nedeniyle Fenerbahçe camiasından büyük tepki alanFabio Bilica’nın sezon sonunda takımdan ayrılacağı ve kendine kulüp aradığı öğrenilirken Aykut kocaman’ın da bu oyuncunun yerine savunmaya ve orta sahaya yurt dışından oyuncu bakmaya şimdiden başladığı belirtildi.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir