Milimetrik İncelik!

milimetrik incelik 3602804 8405 o - Milimetrik İncelik!

Uzun süredir ortalarda görünmeyen Fahriye Evcen, Nişantasi City’s’de ortaya çıktı.
Uzun süredir ortalarda görünmeyen Fahriye Evcen, Nişantasi City’s’de ortaya çıktı. Tek başına alışveriş yapan ünlü oyuncu şıklığıyla göz doldurdu.

Evcen, gazetecilerin “Zayıflamışsınız” sözlerine “Milim zayıfladım” yanıtını verdi.

Yaprak Dökümü dizisinin yurtdışında birçok ülkeye ihraç edilmesinden sonra Fahriye Evcen’in uluslararası popülaritesi de artmaya başladı.

Fahriye Evcen, 5 yıl süren “Yaprak Dökümü” dizisinde canlandırdığı Necla karakteriyle Ortadoğu ve Balkanlarda son dönemin en çok ilgi çeken yıldızları arasında öne çıktı.

Ülkedeki popülaritesi nedeniyle Bulgaristan Elle dergisinin haziran kapağına taşıdığı Evcen, Lübnan’da yayınlanan Snob dergisiyle de röportaj yaptı.

Evcen, geçen cuma da Makedonya’dan İstanbul’a gelen TV ekibine özel röportaj verdi. Dizinin yurtdışında gördüğü ilgiden çok memnun olan Evcen, şu günlerde Boğaziçi Üniversitesi Tarih Bölümü’ndeki derslerine de aksatmadan devam ediyor.

Eski sevgilisi Özcan Deniz ile çektiği “Evim Sensin” filmi 16 Kasım’da seyirciyle buluşacak olan Evcen, yeni yayın dönemi için teklifleri değerlendirdiğini belirtti. Evcen, bir yandan da düzenli olarak pilates yaparak da hem fazla kilolarından kurtulup hem de form tuttuğunu söyledi.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir