Metin Arolat Bıçaklandı

metin arolat bicaklandi 3643600 3508 o - Metin Arolat BıçaklandıSanatçı Metin Arolat, komşuları arasında çıkan kavgayı ayırmak isterken bacağından bıçakla yaralandı.

Ünlü şarkıcı ve yönetmen Metin Arolat bugün hayranlarını çok korkuttu. Bir kavgayı ayırmak için araya giren Arolat, bacağından bıçaklandı.

Sanatçı Metin Arolat, komşuları arasında çıkan kavgayı ayırmak isterken bacağından bıçakla yaralandı.

Arolat, bıçaklandığını bir sosyal paylaşım sitesi üzerinden duyurdu. Sabah saat 05.00 sıralarında komşularının kavgasını ayırmak için dışarı çıktığını belirten Metin Arolat, kavga sırasında bacağından bıçaklandığını ifade etti.

Arolat, bacağına dikiş atıldıktan sonra olayla ilgili karakolda ifade verdiğini belirtti. Yaşadığı durumu ‘ti’ye alan Arolat, sosyal paylaşım sitesine, “Şimdi oturup bacağımda bıçak yarası diye şarkı yapacağım” diye yazdı. Ünlü sanatçı, durumunun iyi olduğunu söyledi.

Arolat durumu twitter’dan şu sözlerle paylaştı:

@MetinAROLAT

arkadaşlar haber siteleri filan “Metin Arolat bıçaklandıı” vs diye başlıklar atmışlar saolsunlar ilgilerine ama telaşlanacak bi durum yok.

@MetinAROLAT

okuyanlar çok mühim bişey var sanacak.o kadar mühim olsa buradan yazamam.merak etmeyin.şimdi annemin kulağına gidecek,yüreğine inecek.

@MetinAROLAT

gayet iyiyim ben 🙂 merak etmeyin sakın.

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI