Merkel Öyle Bir Şey Yaptı ki…

3607299 61579531 - Merkel Öyle Bir Şey Yaptı ki...
Almanya Başbakanı Merkel, kulağını karıştırdığı parmağını küçük çocuklar gibi ağzına götürdü ve…

Dış ve iç politikada zor günler yaşayan Almanya Başbakanı Merkel, kulağını karıştırdığı parmağını küçük çocuklar gibi ağzına götürdü.

Fransa’da Nicolas Sarkozy’nin seçimleri kaybetmesinden sonra Avrupa Birliği’ndeki sağ kolunu kaybeden Almanya Şansölyesi Angela Merkel, iç politikada da zor günler yaşıyor. Eyalet seçimlerinde umduğunu bulamayan Merkel’in sıkıntılı halleri objektiflere işte böyle yansıdı.

ABD’de yapılacak G8 ve NATO zirveleri öncesi Alman Meclisi’ndeki oturumda muhalefetin sert konuşmalarını dinleyen Merkel, kulağını karıştırırken yakalandı. Kulağını karıştırmakla yetinse iyi! Bir de kulağını karıştırdığı parmağını küçük çocuklar gibi ağzına götürdü.

Merkel’in bu çocuksu kareleri dünya medyasında günün konusu oldu.

DAHA ÖNCE DE BUSH BÖYLE REZİL OLMUŞTU

Amerika Birleşik Devletleri Eski Başkanı George Bush’da bir dönem izlemeye gittiği bir beyzbol maçında burnunu karıştırırken yakalanmış ve bir anda tüm dünyanın alay konusu haline gelmişti.

BERLUSCONI EN FENASIYDI

Berlusconi burun karıştıran siyasetçiler arasında en fenasıydı. Kapalı bir yerde kahve içerken görüntülenen Berlusconi, önce uzun uzun burnunu karıştırmış; daha sonra da burnundan çıkardığı şeyi yuvarlayarak ağzına atmıştı.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir