Merkel Öyle Bir Şey Yaptı ki…

3607299 61579531 - Merkel Öyle Bir Şey Yaptı ki...
Almanya Başbakanı Merkel, kulağını karıştırdığı parmağını küçük çocuklar gibi ağzına götürdü ve…

Dış ve iç politikada zor günler yaşayan Almanya Başbakanı Merkel, kulağını karıştırdığı parmağını küçük çocuklar gibi ağzına götürdü.

Fransa’da Nicolas Sarkozy’nin seçimleri kaybetmesinden sonra Avrupa Birliği’ndeki sağ kolunu kaybeden Almanya Şansölyesi Angela Merkel, iç politikada da zor günler yaşıyor. Eyalet seçimlerinde umduğunu bulamayan Merkel’in sıkıntılı halleri objektiflere işte böyle yansıdı.

ABD’de yapılacak G8 ve NATO zirveleri öncesi Alman Meclisi’ndeki oturumda muhalefetin sert konuşmalarını dinleyen Merkel, kulağını karıştırırken yakalandı. Kulağını karıştırmakla yetinse iyi! Bir de kulağını karıştırdığı parmağını küçük çocuklar gibi ağzına götürdü.

Merkel’in bu çocuksu kareleri dünya medyasında günün konusu oldu.

DAHA ÖNCE DE BUSH BÖYLE REZİL OLMUŞTU

Amerika Birleşik Devletleri Eski Başkanı George Bush’da bir dönem izlemeye gittiği bir beyzbol maçında burnunu karıştırırken yakalanmış ve bir anda tüm dünyanın alay konusu haline gelmişti.

BERLUSCONI EN FENASIYDI

Berlusconi burun karıştıran siyasetçiler arasında en fenasıydı. Kapalı bir yerde kahve içerken görüntülenen Berlusconi, önce uzun uzun burnunu karıştırmış; daha sonra da burnundan çıkardığı şeyi yuvarlayarak ağzına atmıştı.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Titus Tüneli (Hatay) Titus Tüneli (Hatay)

Hatay'ın Samandağ ilçesinde , Romalılar döneminde sel sularini önlemek için bin esire yaptırılan titus Tüneli , ilginç hikayesi ve...

DEVAMI
Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI