Memurlar.net 2011- Ağustos, Öğretmen Özür Durumu Nakil Robotu Yayında

Milli Eğitim Bakanlığı, özür durumuna bağlı yer değiştirme işlemlerine dair esasları içeren kılavuzu 13 Temmuz’da yayımlamıştı. Başvurular, 19-27 Temmuz 2011 tarihleri arasında kabul edildi.

Şimdi ise bugünlerde başvuruları kabul edilenler okul tercihi yapacak. tercihler 8 ila 12 Ağustos 2011 tarihleri arasında yapılacak. Dün başlamış olduğumuz robot hazırlama süreci, ilan edilen okul sayısının çok fazla olmasından dolayı ancak bugün tamamlanabilmiştir. Hazırlanan robot, ayrıca okul.memurlar.net sayfasıyla ilişkilendirilmiştir.

2011 Ağustos özür durumu yer değiştirmelerinde binlerce okul bulunmaktadır.

Çok sayıda kontenjan olduğu için, tercih listesinin daha önceden yayımlanması ve öğretmenlere araştırma imkanı verilmesi daha uygun olurdu. Ancak MEB bu verileri ancak, tercihlerin ilk günü olan 8 Ağustos akşamı yayımlayabilmiştir.

Özür grubu yer değiştirme robotuna http://okul.memurlar.net/atama/yerdegistirme/2011/8/ adresinden ulaşılabilir.

Yapılacak sorgulama sonrasında, öğretmenler o okulun üstüne tıklayarak okula dair bilgi edinebilir. Okul servisinden yararlanacak öğretmen arkadaşlarımızın göreceği üzere, bir okulda ne kadar çok yorum bulunursa o kadar sağlıklı tercih yapılacaktır. Bilgi sahibi olduğunuz okullarla ilgili bilgi paylaşımında bulunarak, okul.memurlar.net servisinin gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Devamı: http://www.egitimekrani.com/haber.php?haber_id=26291#ixzz1UZu0scOC

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI