Mechule ilk Mektubum

1 300x199 - Mechule ilk Mektubum
www.sohbetkral.net
Her günüme sana kavuşmak umuduyla başlıyorum…Yepyeni bir güne ;sen benim yanımda olmasan da hayalinle,umutla Merhaba diyorum..Buz gibi oda da sen ısıtıyorsun beni..Sen ısıtıyorsun yüreğimi,ellerimi!Yanımda olmasan da ben seni yaşıyorum!

Senleyken çaresizlik nedir bilmeyecek yüreğim…Umutsuzluk nedir bilmeyecek…sensizken yaşamın tadını bilmeyecek,tadına varamayacak yüreğim..!sensiz kalmayı asla istemeyecek bedenim,tenim,ellerim,yüreğim,gözlerim…ağlamayacağ ım senleyken,isyan etmeyeceğim sensizliğe,küfretmeyeceğim HAYAT a !!!umutsuzluğa asla yer vermeyeceğim SENİ SEVERKEN..!!!

Yüreğim,bedenim,ellerim hasretinle dolup taşıyor…Geceler,şarkılar,şiirler anlatıyor Seni bana…çıkmıyorsun aklımdan,çıkmayacaksın..sevdiğim olacaksın daima,canım olacaksın!geceler sevdama gardiyan oldu..Gecelere anlattım seni,gecelerde buldum,gecelerde yaşadım,gecelerde sevdim seni…güneşi besliyor gece ;sevdam gün geçtikçe daha da artıyor..Anlam veremiyorum artık!!!Geceler sensiz geçmiyor,olmuyor sensiz !

Şarkılar ve şiirler,hepsi hepsi seni anlatıyor,belki duyamazsın sana söylediğim şarkıları,belki bilemezsin sana yazdığım şiirleri !göremezsin; bazı anlarda kelimelerin susup göz yaşlarının,göz yaşımın sel olduğunu…Anlayamazsın deli hasretimi…sen bilmiyordun geceler boyunca yorgana SEN diye sarılıp uyuduğumu,binlerce kez SENİ SEVDİĞİMİ,özlediğimi söyleyişimi,öpüp kokladığımı bunları göremezsin,bilemezsin…Oysa ki geceleri hep yanımdasın,hep benlesin…rüyalarımı,hayallerimi,benliğimi süslüyorsun…Olmuyor,dayanılmıyor hasretine,sensiz geçmiyor bu günler!Dinle sevgilim dinle şarkıları,sana yazılan bütün şiirleri oku..!gör gör bak içimde yanan deli yangını!!!

Hayaller kurardık geceler boyunca….sen beni ne kadar çok sevdiğini söylerdin,ben de seni ne kadar çok özlediğimi…ben omzuna yatacağım,orda öylece kalacağım,sabahlayacağım senin sevgi dolu kollarının arasında…umutsuzluk nedir işte o an atacağım beynimden..sımsıkı sarılacağım sana,sarılmanı isteyeceğim hiç bırakmayacağım dercesine…kalp atışlarımızı hissedeceğiz;sen bende,ben sende bir bütün olacağız ! el ele,gönül gönüle sokaklarda dolaşacağız,kızacağız,küseceğiz,kırılacağız birbirimize…Kimse bilmeyecek,kimse görmeyecek Deli Sevdamızı,çılgın sarılışlarımızı…Yine geceler şahit olacak..Yine SEN olacaksın bende..!hayallerimde,şiirlerimde olacaksın..yalnız kaldığım bu oda da…penceremden dışarı baktığımda sen geleceksin gözümün önüne…YILDIZLARA ÇİZECEĞİM SENİ !!!!

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI
Dünyada sexle ilgili yasalar ve istatistikleri Dünyada sexle ilgili yasalar ve istatistikleri

-Arizona Cottonwood da yasalara gore , plaj da çıplak güneşlenen kadinlari , plaj görevlileri siyah poşete koyarak plajdan cıkarıyorlar. -Tayvan...

DEVAMI