“MAYOMA DON DEDİLER”

sahneye oyle bir kiyafetle cikti ki 22741 b - "MAYOMA DON DEDİLER"
Sahneye Öyle Bir Kıyafetle Çıktı ki…
Bir üniversitenin bahar şenliğinde sahneye çıkan Hande Yener kıyafetiyle yürek hoplattı.
Yaza Hazır mısınız?Ünlü popçu Hande Yener Koç üniversitesinde dün gecce verdiği bir konserde hayranlarının büyük ilgisiyle karşılaştı. Özellikle Yener’in erkek bir hayranı Hande Yener’e öyle sözler söyledi ki ünlü sanatçı onu sahneye çağırmadan edemedi.

Üniversiteli bir hayranı konserde Hande Yener’e ilan-ı aşkta bulundu. Sahneye davet edilen genç, popçunun ayağına kapanıp sevgisini gösterdi!

KAYITSIZ KALAMADI

Hande Yener ‘Romeo’sunu buldu! Ünlü popçu, Koç Üniversitesi’nde konser verdi. Öğrenciler arasındaki bir hayranının aşk sözcüklerine kayıtsız kalamayan sanatçı, onu sahneye çağırdı. Yener’in davetine çok sevinen Egemen isimli öğrenci ayağına kapandığı ünlü sanatçıyı öpücüklere boğdu.

Farklı tarzıyla dikkatleri çeken Ünlü Popçu Yener, sahneye mayo ile çıkmasını eleştirenlere seslendi: “Gençler tarzımı beğeniyor ancak bazı insanlar beni çok eleştiriyor; ‘Don giymiş’ diyenler bile var.”

“BAYILTAN BİR SEKSİLİĞİM VAR”

Yener, konser sonrası gazetecilerin “Kendinizi seksi buluyor musunuz?” sorusuna “Tabii ki, hatta bayıltan bir seksiliğim var” yanıtını verdi.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir