Madonna’dan TT Arena’da Göğüs Şov!

Madonna, İstanbul’daki şovda bir an göğsünü seyircilere gösterdi ve herkes şoke oldu.

TT Arena’da Türk seyircilerin önünde sahne alan ünlü şarkıcı Madonna Like a Virgin şarkısını söylerken yaptığı bir hareket herkesi şoke etti. Madonna konsere gelenlere göğsünü açarak şov yaptı!

Tasarımcı Kaan Baltacı Madonna‘nın göğsünü açtığı anın fotoğrafını çekip Instagram’da paylaştı.

ÖNÜNE GELENE ATEŞ ETTİ

Madonna 1993’te İnönü Stadyumu’nda verdiği konserden 19 yıl sonra önceki akşam Türk Telekom Arena’da Türk seyircisiyle buluştu. MDNA Tour kapsamında İstanbul’a gelen ünlü şarkıcı, konsere hıristiyanlığın ilk dönemlerindeki bir ayinin canlandırılmasıyla başladı. Gang Bang şarkısında silahları konuşturan ünlü şarkıcı elinde tabancası önüne geleni vurdu.

SEVGİLİSİYLE DANS ETTİ

Konser boyunca ip üstünde yürüyen, eller üzerinde gezen Madonna, dansçıları arasındaki oğlu Rocco ve sevgilisi Brahim Zaibat’la karşılıklı dans etti. Konserin en flaş anlarından biri ise ünlü şarkıcının göğsünü seyirciye gösterdiği andı. Madonna sahneye 50 dakika geç çıktı ancak konserin sonunda herkes muhteşem bir şov izlediğinde hemfikirdi.

DÜNYA STARI İŞTE BÖYLE OLUNUR

Madonna İstanbul konserinde sahne şovu ve performansıyla hayranlarını büyüledi. Dünyaca ünlü sanatçı her şarkısına adeta canlı klip çekerken, dünya starı olmanın kriterlerini bir kez daha gözler önüne serdi

Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, 1993 yılında İnönü Stadyumu’nda verdiği konserden 19 yıl sonra İstanbul’da Türk Telekom Arena’da Türk seyircisiyle buluştu. MDNA Tour kapsamında BKM ve GNL organizasyonuyla düzenlenen konsere Madonna‘nın benzeri görülmemiş sahne şovu damgasını vurdu. Madonna, şarkı söyleyip dans etmedi, adeta teatral bir gösteri sundu. Sahnedeki yatay ve dikey hareketli patformlar, dev LED ekranların teknolojik desteği de Madonna ve dansçılarının performansının etkisini artırdı.

OYLUYLA DANS ETTİ

Konser Vatikan‘deki kilise ayinlerini andıran bir gösteriyle başladı. Girl Gone Wild ve Revolver şarkılarının ardından Gang Bang şarkısınde silahlar konuştu. Madonna saldırganları tek tek hakladı, bir saldırganın eline tekmeyle vurup silahı havada yakalayıp onu da vurdu. Tüm bunları yaparken bir yandan şarkıyı söyledi. Ünlü şarkıcı ‘İstanbul hazır mısınız?’ diye giriş yaptığı konserinde seyirciye ‘Kalbim sizinle’ diye seslendi. Dansçılar arasındaki oğlu Rocco ve sevgilisi İbrahim Zaibat’la karşılıklı dans etti. 80’li yılların hit şarkıları Papa Don’t Prich ve Like a Prayer en çok coşku yaratan şarkılardı.

BİZiMKİLER ŞOV GÖRDÜ

Bu görsel şöleni kaçırmak istemeyen bizim ünlüler de konsere akın etti. Ajda Pekkan ve Tarkan, Madonna‘yı özel locadan izledi. Çocukları evde bırakan Emre Altuğ ile Çağla Şikel konsere koşarak girdi. Yaşar 6 aylık hamile eşiyle izledi. Yeni evlendiği eşiyle konseri en önde izleyen Demet Akalın Madonna‘nın İtalya ve Almanya konserlerine de gitmeyi planladığını dile getirdi. 19 yıl önceki konseri çalıştığı hastanede nöbetçi doktor olarak çalıştığı için izleyemeyen Ferhat Göçer bu kez kaçırmadı. Kenan Doğulu konsere Beren Saat ile el elel geldi. Cem Yılmaz, Ahu Yağtu, Kıvanç Tatlıtuğ, Hande Yener, Kenan İmirzalıoğlu, Özge Ulusoy, Mahsun Kırmızıgül, Burak Özçivit, Ceylan Çapa, Rıza Kocaoğlu, Eser Yenenler, Demet Akbağ, Sibel Tüzün ve daha onlarca ünlü isim Madonna konserinde buluştu.

RAKAMLARLA Madonna KONSERİ

-Konserde 55 bin kişi biletler için toplam 10 milyon lira ödedi

-120 loca için iş dünyası 1.2 milyon lira harcadı

-Konserden Galatasaray‘ın kasasına 350 bin dolar girdi

-Konserde bir şişe su 2 lira, alkolsüz bira 10, sosisli sandviç 14 liraya satıldı

-Konser öncesi 40-50 liraya satılan Madonna-İstanbul tişörtleri konser sonrası 10 liraya düştü

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI