Madonna’dan devkonser

Madonna, 2012DünyaTurnesi kapsamında TürkTelekomArena’da hayranlarının karşısına çıktı.madonna ist1 - Madonna'dan devkonser

Dünyaca ünlü pop yıldızı Madonna, 19 yılın ardından geldiği İstanbul’da, Türk Telekom Arena’da verdiği konserde sevenleriyle buluştu.

KONSERDEN KARELER (FOTO GALERİ)

Madonna’nın dünya turnesi kapsamında, Live Nation Global Touring prodüksiyonu ve Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM)-GNL organizasyonu ile gerçekleştirilen konser nedeniyle hazırlıklar öğlen saatlerine kadar sürdü.

Kaldığı Çırağan Oteli’nden konser alanına öğleden sonra helikopterle gelen Madonna, konsere planlandığı gibi 21.30 yerine 22.20’de başladı.

Sahneye, hayranlarının coşkulu alkışları eşliğinde çıkan Madonna, yine şovları ve performansıyla göz doldurdu.

Sahneye tepesinde haç bulunan bir yapının içinde başında taç yüzü örtülü ve elinde otomatik tüfek ile çıkan Madonna, elindeki silahı atarak mikrofonu aldı.

Konserin açılışındaki şovda, kiliselerde kullanılanlara benzeyen dev bir tütsü ile çan sesleri dikkati çekti. Pop yıldızı ilk olarak “Girl Gone Wild” şarkısını seslendirdi.

madonna konser1 - Madonna'dan devkonserSeslendirdiği parçalar

Madonna’nın seslendirdiği diğer şarkılar şunlar oldu: “Revolver, Gang Bang, Papa Don’t Preach, Hung Up, I Don’t Give A*, Express Yourself, Give Me All Your Luvin’, Turn Up The Radio, Open Your Heart, Sağara Jo, Masterpiece, Vogue, The Erotic Candy Shop, Human Nature, Like A Virgin Waltz, I’m Addicted, I’m A Sinner, Like A Prayer, Celebration.”

Sahnede gitar ve vokaldeki performansını sergileyen Madonna’ya Kevin Antunes, Monte Pittman, Ric’key Pageot, Brian Frasier Moore, Kiley Dean, Nicki Richards, Jason Yang ve Sean Spuehler eşlik etti.

Türk Telekom Arena Stadı’nın dışına “MDNA Dünya Turnesi İstanbul Konseri” yazılı büyük branda asıldı.

Prodüksiyon ekibiyle birlikte yaklaşık 450 kişiyle İstanbul’a gelen Madonna’nın konserini yaklaşık 50 bin kişi izledi. Özel güvenlik şirketlerinin elemanlarıyla birlikte 1500 güvenlik görevlisi hizmet verdi.

Yabancıların da yoğun ilgi gösterdiği konserde, biletleri iki günde tükenen koltukları dolduranların ağırlıklı olarak kadın hayranlardan oluşması dikkati çekti.

Saat 18.30’da stat kapılarının açılmasının ardından her yaştan Madonna hayranı yavaş yavaş yerlerini almaya başladı.

Kısa süreli tartışma

Stada giriş kuyruklarında seyyar satıcılar üzerinde “Madonna I Love You” yazan bandanaları satarken, stadın satış stantlarında Madonna’nın lisanslı ürünleri hayranlarına sunuldu. Şarkıcının resmini taşıyan tişörtler 50 liradan, çantalar 40 liradan, posterler 20 liradan satıldı.

Konserin başlamasına yakın, yoldan aldıkları biletlerin sahte çıkması üzerine stada giremeyen bazı vatandaşlar ile görevliler arasında tartışma yaşandı.

İzleyenler arasında ünlü simaların yanı sıra Lübnan’dan gelen ve Madonna’nın isminin harflerini taşıyan siyah üzerine pembe tişörtler giymiş bir grup kadın gibi hayranlar da dikkati çekti.

Stada kameraların girmesine izin verilmedi. Foto muhabirler ise sadece bir parçada görüntü aldıktan sonra stat dışına çıkarıldı.

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI