Madonna Sanki Sefere Çıkıyor

Madonna Sanki Sefere Çıkıyor

7 Haziran’da İstanbul’da konser verecek olan Madonna, 45 TIR ve 3 uçakla geliyor.

Haber: Madonna Sanki Sefere Çıkıyor

Pop müziğin kraliçesi Madonna‘nın, 7 Haziran’da Türk Telekom ArenaStadyumu’nda vereceği konseriyle ilgili ayrıntılar ortaya çıktı.Ünlüyıldız, 19 yılaradan sonra geleceği ülkemize 45 TIR ve 3 uçakla çıkarma yapacak.

Amerikalı şarkıcınınorganizasyonşirketinden istekleri de belli oldu.

Madonna’nın talepleri birçok yıldız şarkıcı ya da müzik grubuna göre hayli sıradan.

Kulisteki mobilyalara kadar hemen her şeyi yanlarında getirecek olan Madonna ve ekibi, yiyecek, içeceklerini bile kendileri alacak.

Alışveriş konusunda deneyimli bir isim İstanbul’da onlara yardımcı olacak. Bu iş için istedikleri diğer şey ise bir buzdolabı.

Tüm kulisin krem rengi halı ile kaplanmasını isteyen Madonna‘nın kulisteki bazı odalarda da 250 adet canlı çiçek bulunacak.

Stadyumda küçük bir fitness salonu yıldız şarkıcı ve ekibi için hazırlanıyor. Teknik ekibin sahada rahat dolaşabilmesi amacıyla da golf arabaları kullanılacak.

Madonna‘nın güvenliği için büyük özen gösteriliyor. 3 özel koruması bulunan şarkıcıyı 50 özel güvenlik görevlisi konser öncesi ve sonrasında stat çevresinde koruyacak.

Biletleri sadece 3 buçuk günde tükenen konseri Türk Telekom Arena’da 40 ülkeden 50 bin kişinin izlemesi bekleniyor.

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Beyaz dut Beyaz dut

Dut agaçlari ülkemizin hemen hemen yer yerinde yetişen bir ağaçtır ve %100 organik bir besindir.Dut ağaçlarına dadanan bir zararlı...

DEVAMI
Titus Tüneli (Hatay) Titus Tüneli (Hatay)

Hatay'ın Samandağ ilçesinde , Romalılar döneminde sel sularini önlemek için bin esire yaptırılan titus Tüneli , ilginç hikayesi ve...

DEVAMI
Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI