Madonna sahnedeyken ağabeyi dilendi

Madonna’nın Super Bowl’da kariyerinin en önemli konserlerinden birini verdiği sırada, ağabeyi stadyumun kapısında yardım istiyordu.

Popun kraliçesi Madonna’nın Amerikan Futbol Ligi Finali Super Bowl’da sesini 10 milyon kişiye duyurduğu dakikalarda stadyumun kapısı önündeki öz ağabeyi Anthony Ciccone (55) birkaç kuruş kazanmak için gösteri yapıyordu. Aynı şehir ve aynı saatte, aynı yerde olan iki kardeşin birbirlerinden haberleri yoktu. Star’ın haberine göre, bir radyo istasyonu, Michigan’da geçimini çöp toplayarak sağlayan, hayatını köprü altında geçiren Anthony Ciccone’yi üyesi olduğu ‘Uygunsuzlar’ adlı rock grubuyla birlikte maçın yapılacağı Indianapolis’e getirdi.

Ağabey Ciccone, sokak gösterisinden elde ettiği 183 doları sayarken paparazzilere yakalandı. “Kızkardeşinizin içeride konser verdiğini biliyor musunuz” sorusu yöneltilen Ciccone, “Hiç ilgilenmiyorum” dedi. Ciccone, daha önce, “Ailem bana sırt çevirdi. Burada soğuktan donarak ölsem, altı ay sonra haberleri olur” sözleriyle Madonna’ya sitem etmişti.

Etiketler:

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI