Lopez’den Saba Tümer’e Şok Yanıt!

Saba Tümer’in Türkiye ile ilgili sorusuna Jennifer Lopez öyle bir yanıt verdi ki…
kadina siddet sorusuna farkli yanit 3622211 o - Lopez'den Saba Tümer'e Şok Yanıt!www.sohbetkral.net

Ünlü sunucu Saba Tümer, önceki hafta Los Angeles’ta düzenlenen “Dikkat Bebek Var” filminin galasına katıldı ve 2 gün süren seyahatinde filmin 6 starıyla röportaj yaptı.

Tümer’in dün ilk olarak filmin oyuncularından Jennifer Lopez ve Rodrigo Santoro ile yaptığı röportajı “Bu Sabah” programında yayınlandı.

Ülkemizde 18 Mayıs’ta seyirciyle buluşacak olan filmin diğer oyuncuları Cameron Diaz, “Gossip Girl” dizisinin Nate’i Chace Crawford, “Örümcek Adam” filmi ve True Blood dizisinden tanıdığımız Joseph Manganiello ve Matthew Morrison ile Tümer’in yaptığı diğer röportajları da sırasıyla ekrana gelecek. Tümer, Jennifer Lopez ve Rodrigo Santoro ile 5 dakika süre ayrılan röportajına Lopez’e keçi yününden özel olarak yapılan paşmina ve terliklerini hediye ederek başladı.

Röportajda “Yuvarlak hatlarınızla Türk kadınlarının idolüsünüz. Zayıflar hakkında ne düşünüyorsunuz?” diyen Saba Tümer, Lopez’i çok şaşırttı. Ünlü sanatçı boş boş bakarak “Anlamadım” diye yanıt verdi…

İşte o röportaj:

Bu filmde ilk kez bir araya geldiniz. Nasıl bir histi, ne düşünüyorsunuz?

Başka bir filmde de birlikte olmak istiyorum. Bu sefer romantik bir film yapmalıyız. Bu film komediydi ve birlikte çok eğlendik dramatikti de…

EVLAT EDİNMEYİ HİÇ DÜŞÜNDÜ MÜ?

Filmde özellikle çocuğu evlat edindiğiniz sahneler dramatikti…

Doğru, sanırım bütün iyi işlenmiş hayatı anlatan komedilerde bu denge var. Gerçek hayat komik ve eğlenceli aynı zamanda bunların işe yaraması için filmdeki duygusal bağlantının çok iyi kurgulanması gerekir. Son sahnede Etiyopya’dalar ve birbirleriyle uzun zamandır konuşmamışlar. Orada oturup birbirlerine ne kadar korktuklarını söylüyorlar.

Evlat edinmeyi hiç düşündünüz mü? Hindistan cevizleriniz (Lopez’in ikizlerine taktığı isim) var değil mi?

Bu filmden önce böyle bir düşünce içerisinde değildim. Ama bu filmden sonra, Bob ve benim kucağıma Etiyopyalı minik bebekleri verdiklerinde, insanların daha önce hiç görmedikleri bir bebeği sevip ailelerinin bir parçası yapabilmelerini, bir hayat vermelerini artık çok iyi anlıyorum. Evlat edinmek gerçekten karşılık beklemeden bencil olmadan sevmek demek ve hayran olunmalı.

JENNİFER LOPEZ OLMAK NASIL BİR DUYGU

Bu arada siz müzik kariyerinize 16 yaşınızda başladınız. Tüm dünyada 800 milyon kişi sizi seyrediyor. Bunun sırrı nedir? Mesela şans, hırs, güzellik… Bunu nasıl adlandırırsınız? Jennifer Lopez olmak nasıl bir duygu?

Üzerine pek düşünmedim. Bu benim yolculuğum veya yaşamam gerekenler. Bu her ne ise ben yaratıcı ve aynı zamanda üretken olmayı seven bir insanım. Ben bu özelliklerimle öne çıkıyorum. Yaptığım işi seviyorum, oyunculuğu, şarkı söylemeyi ve dans etmeyi… İnsanlara bir şeyler hissettirmeyi çok seviyorum.

Halkımızın merak ettiği iki sorum daha var. Yuvarlak hatlarınızla Türk kadınlarının idolüsünüz. Zayıflar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Anlamadım… Bence dünyada herkes için yer var. Ben böyle düşünüyorum.

KADINA ŞİDDET SADECE SİZİN SORUNUNUZ DEĞİL

Kadına şiddeti konu alan “Yeter” filminizden yola çıkarak size şunu sormak istiyorum. Türkiye’deki kadına şiddet olayları hakkında ne düşünüyorsunuz? Kadına fiziksel şiddet uygulayan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz ve buna maruz kalan kadınlara bir öneriniz var mı?

Bu sadece sizin ülkenize ait bir problem değil. Kadına şiddet, aile içi şiddet bütün dünyada görülen bir sorun. Büyük bir utanç. Kimse bunu böyle düşünmek istemiyor ama kadına şiddet yadsınılmayacak bir sorun ve ben buna kesinlikle karşıyım.

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI