“Lafım size değil”

Eski Bakan Kürşad Tüzmen ve Kılıçdaroğlu karşı karşıya!

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, yolsuzluk iddiasında bulunduğu eski bakanlar arasında yer alan Kürşad Tüzmen ile bir araya geldi. Tüzmen’in sorusu üzerine Kılıçdaroğlu, “Lafım size değil” dedi.

Ntv’nin haberine göre, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) 66. Genel Kurulu yapıldığı TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde yapılıyor.

Genel Kurula, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da katılıyor.

Genel Kurul’a gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski bakan ve Mersin Milletvekili Kürşad Tüzmen ile ayaküstü bir sohbet yaptı.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun yolsuzluk yaptığını iddia ettiği bakanları arasında yer alan Tüzmen, görüşmenin içeriğiyle ilgili şunları söyledi: “Kendisine ‘Söylecek sözünüz varsa bana söyleyin’ dedim. Ben sizi genel müdürlük döneminizden biliyorum, siz beni müsteşarken tanıyor muydunuz? diye sordum.”

Kürşad Tüzmen, Kılıçdaroğlu’nun “Ben sizi dürüst birisi olarak bilirim; lafım size değil” demesi üzerine konunun kapandığını söyledi.

Etiketler: , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Titus Tüneli (Hatay) Titus Tüneli (Hatay)

Hatay'ın Samandağ ilçesinde , Romalılar döneminde sel sularini önlemek için bin esire yaptırılan titus Tüneli , ilginç hikayesi ve...

DEVAMI
Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI