“Lafım size değil”

Eski Bakan Kürşad Tüzmen ve Kılıçdaroğlu karşı karşıya!

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, yolsuzluk iddiasında bulunduğu eski bakanlar arasında yer alan Kürşad Tüzmen ile bir araya geldi. Tüzmen’in sorusu üzerine Kılıçdaroğlu, “Lafım size değil” dedi.

Ntv’nin haberine göre, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) 66. Genel Kurulu yapıldığı TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde yapılıyor.

Genel Kurula, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da katılıyor.

Genel Kurul’a gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski bakan ve Mersin Milletvekili Kürşad Tüzmen ile ayaküstü bir sohbet yaptı.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun yolsuzluk yaptığını iddia ettiği bakanları arasında yer alan Tüzmen, görüşmenin içeriğiyle ilgili şunları söyledi: “Kendisine ‘Söylecek sözünüz varsa bana söyleyin’ dedim. Ben sizi genel müdürlük döneminizden biliyorum, siz beni müsteşarken tanıyor muydunuz? diye sordum.”

Kürşad Tüzmen, Kılıçdaroğlu’nun “Ben sizi dürüst birisi olarak bilirim; lafım size değil” demesi üzerine konunun kapandığını söyledi.

Etiketler: , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI