Kuyt ve Meireles fena dağıttı

Meireles ve Kuyt’ın kız arkadaşlarıyla gece sabaha kadar eğlendikleri ifade edildi.
Sezon arasında eşlerini memleketlerine gönderen Fenerbahçe’nin yabancı yıldızları Portekizli Raul Meireles’le Hollandalı Dirk Kuyt, kendilerini gecelere attılar. Evli futbolcular Gaziantep deplasmanında aldıkları galibiyeti Reina’da kız arkadaşlarıyla kutladı.

Alkollü olduğu gözlenen Kuyt gazetecilerden kaçmak için az daha düşüyordu. Yıldız futbolcular panik haldeyken kız arkadaşlarının rahatlığı dikkat çekti. Gömlek üstüne deri montla çıkan ve elinde sigarayla gazetecilere poz veren Kuyt’un kız arkadaşı güzelliğiyle göz doldurdu.

MEİRELES OTOMOBİLİ ALKOLLÜ KULLANDI

Fenerbahçe’nin Gaziantep’i deplasmanda 2-1 yendiği maçın ardından İstanbul’a gelir gelmez kapağı Reina’ya attı. Evli ikili, 01.30’da geldikleri mekândan 5’te çıkarak Supper Club’a uzadı. Otomobilini alkollü şekilde kullanan Meireles, gazetecileri görünce ne yapacağını şaşırdı. Araçtan önce inen Kuyt, gazetecilerden kaçmaya çalışırken az kalsın yere düşüyordu. Mekâna kız arkadaşlarıyla ayrı ayrı gelen ikili, 06.00’da Supper Club’tan ayrıldı.

YENGE HOLLANDA’DA

Dirk Kuyt, kızlarla eğlenirken eşi 4 çocuğuna bakıyordu. Gertrude yenge, cuma günü okulların sömestır tatiline girmesinden sonra çocuklarını alıp ülkesine gitti. Gertrude’un eşi Dirk’ün kaçamağına vereceği tepki merak ediliyor.

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI
Günün sözü Günün sözü

İnsanları sevmeme ve onlara tekrar yaklaşmama imkân yoktu; çünkü en inandığım, en güvendiğim insanda aldanmıştım.

DEVAMI