Kurtlar Vadisi Yeni Kanal Buldu

 

Dün TNT ekranlarında sezon finali yapan Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni kanalı belli oldu.

Medyatava’nın haberine göre televizyon dünyasının fepolat alemdar internet editoru oldu 82500 b - Kurtlar Vadisi Yeni Kanal Buldunomen dizisi “Kurtlar Vadisi Pusu”nun yapımcısı Pana Film, yeni sezon için Atv‘yle el sıkıştı.

“Kurtlar Vadisi Pusu”, önceki yıl Atv‘de ekrana gelmiş ve kanalın en çok izlenen yapımlarından biri olmuştu. Sezon sonunda Atv ve Pana Film anlaşma sağlayamayınca dizi Tnt‘ye transfer olmuştu. “Kurtlar Vadisi Pusu”, sadık hayran kitlesi sayesinde bu sezon Tnt‘nin en çok izlenen işi olmayı başarmıştı.

Ancak yeni dönemde küçülme politikasına giden Tnt, yayın bütçesinin nerdeyse yarısı olan “Kurtlar Vadisi Pusu” ile sözleşmesini uzatmamıştı.

Bu ani karar, yapımcı Pana Film‘i de zora sokmuş, yeni yayın döneminde zam bekleyen Pana Film, bu ani kararla şaşkına dönmüştü.

KURTLAR NEREDEYSE 10 YILI DEVİRECEK

“Kurtlar Vadisi”, 15 Ocak 2003’te Show TV’de “Bu bir mafya dizisidir” sloganıyla ve güncelliğini yitiren Deli Yürek projesinin sona ermesiye yayına başlamıştı. 2005’te 4’üncü sezonundayken Pana Film, dizinin yayını için Kanal D ile anlaştı.

Dizi, daha sonra “Kurtlar Vadisi Pusu” ismiyle Tnt Türkiye kanalında yayınlanmaya başladı.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir