KURTLAR VADİSİ NE ZAMAN BİTECEK?

Bahadır Özdener, ekran başındakilerin en çok merak etiği soruya yanıt verdi…
Kurtlar Vadisi Pusu’nun senaristleri Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan Kanal 24’te yayınlanan Yiğit Bulut’la Sansürsüz programına konuk oldu.

“KURTLAR VADİSİ PUSU NE ZAMAN BİTECEK?”

Ekran başındakilerin de sosyal medya üzerinden katıldıkları programda en çok merak edilen konu Kurtlar Vadisi Pusu’nun ne zaman biteceğiydi. Diziyi haziran ayında bitecekmiş gibi yazdıklarını belirten Özdener şu ifadelere yer verdi: “Geçenlerde bir profesör ‘Kürt meselesi çözülmezse Kurtlar Vadisi bitmez’ demiş. Bu bölgede meseleler bitmez. Kurtlar Vadisi ne zaman biter biz bilmiyoruz. Bunun bir cevabı yok. Tabi Kurtlar Vadisi de her canlı gibi ölümü tadacak. Belki de, diziyi tamamen nihayetlendirmek değil de, konsept değiştirmek daha doğru bir yol.”

KURTLAR VADİSİ SURİYE ÇEKİLECEK Mİ?

Özdener, Kurtlar Vadisi Suriye filminin çekilip çekilmeyeceğine ilişkin bir soruya da: “Biz düşünüyoruz, çalışıyoruz da Suriye eksenli bir şey. Ama söylemek istediğimiz şeyler daha çok meselenin arka planını anlatmak üzere. Bunu da dizide zaman zaman anlatıyoruz. Haricen bir şey anlatmamız, bir fikir ya da bir inanç doğrultusunda olursa tabi ki anlatırız. Bizim anlatmaktan çekineceğimiz bir konu yok. Sadece bize şu anda dizide anlattığımız yeterli geliyor. Ama dizide anlatılamayacak kadar tehlikeli bir şeyler anlatmak istersek hemen filme yöneliriz” şeklinde yanıt verdi.

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI
Günün sözü Günün sözü

İnsanları sevmeme ve onlara tekrar yaklaşmama imkân yoktu; çünkü en inandığım, en güvendiğim insanda aldanmıştım.

DEVAMI