KOCAMAN BASIN TOPLANTISINA KATILMADI

Fenerbahçe’de teknik direktörü Aykut Kocaman, Kasımpaşa mağlubiyeti sonrası basın toplantısına katılmadı.
Fenerbahçe’de teknik direktör Aykut Kocaman, Kasımpaşa karşısında deplasmanda alınan 2-0’lık mağlubiyetin ardından basın toplantısına katılmadı.

Son haftalarda üst üste alınan kötü sonuçlar sonrasında taraftardan büyük tepki alan Aykut Kocaman, maç sonu basın toplantısına katılmazken toplantıya İsmail Kartal katıldı.

İsmail Kartal şunları söyledi: “Aykut hoca bu mağlubiyetten sonra morali bozuk olduğu için toplantıya ben kendimi çıkmayı uygun buldum. Hafta içinde yönetim ve taraftar Samandıra’ya gelerek bize büyük destek vermişti. Bazen verilen destekler yerini bulmuyor.

Rakibi tebrik ediyoruz. Kasımpaşa maçı kazanmayı hak etti. Biz de mağlup olduk. Sığınacak hiçbir bahanemiz yok. Takım olarak ders bu yenilgiden ders çıkarmalıyız. Taraftarlarımıza verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Gerçekten çok kötü oynadık.”

Kasımpaşa Cephesi

Kasımpaşa Antrenörü Fuat Kılıç ise karşılaşmaya çok iyi ve baskılı başladıklarını belirterek, “İlk yarının ortasına doğru taktiksel disiplinden koptuk. Ancak devrenin sonuna doğru toparlandık. İlk devre Fenerbahçe sadece iki tane gol pozisyonu buldu” dedi.

İkinci yarı gol pozisyonlarına girdiklerini kaydeden Kılıç, “Sonunda golü bulduk. Takımı tebrik ediyorum. Hem taktiksel hem kafa olarak istediğimiz her şeyi sahaya yansıtıp, çok iyi maç çıkarttık” diye konuştu.

Kılıç, “Metin Diyadin’in ayrılmasıyla hocasız kaldınız, nasıl motive oldunuz?” şeklindeki soru üzerine, “Bu takım sahaya hocasız çıkmadı. Yönetim bizi görevlendirdi, elimizden geleni yaptık. Takım bu olayı unutup, oyuna kilitlendi. Ben kendime güveniyorum. Öbürlerinin benden ne fazlası var” dedi.

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI
Günün sözü Günün sözü

İnsanları sevmeme ve onlara tekrar yaklaşmama imkân yoktu; çünkü en inandığım, en güvendiğim insanda aldanmıştım.

DEVAMI