Koç Burcu Aylık Yorum – Ağustos 2011

koc burcu 3 netdergim - Koç Burcu Aylık Yorum – Ağustos 2011Sevgili Koçlar dost Aslan burcuna yığılan yıldızlardan alacağınız güçle hareketli ve inisiyatif alacağınız bir aya giriyorsunuz.

Para ve iş cephesinde güzel ve güçlü gelişmeler görünüyor.. Yaptığınız çalışmalar, aldığınız yeni sorumlulukların gereğini başarıyla yerine getirmeniz size bu ay maddi ve başka türlü kazanımlar getirecektir.

Beklenmedik bir tayin veya terfiye hazır olun derim. Aslında beklediğiniz bir şey ama beklenmedik zaman ve şekilde gelecek gibi…

Hazırsınız bu güce ve sorumluluğa..

Mekan değiştirmenin güçlü işaretleri var.. Bazı şeylerin hızlı gelişmelerin ardından yerine oturmasıyla mekanda değişimine neden olan olaylar sizi bekliyor.

Bu ay olaylar adeta yaklaşık 6 aylık bir sürecin sorgulanmasının sonuna gelmeye sevk edecek, durumlar somut olarak kendini belli edecek.

Her şey net ortada, kararlar da belli…

Transit Neptün’ün 11.ev ideal evinize geri dönmesiyle sanki son anda elde edilen bir güç veya son anda gerçekleşecek bir hedef sizi bekliyor bu ay. Ya da şöyle belirteyim, bir şeyler bir şekilde sizin istediğiniz gibi oluyor.

Transit yıldızlar sizin için de kolay değil epey zamandır ama bazı yıldız açıları adeta size kapı açıyor ve inisiyatifi bir şekilde size bırakıyor. Hayatınızda değişimleri yapmanız için… Yıldızlar da biliyor girişimci olduğunuzu ve bir şekilde elinize geçecek gücü kullanacağınızı ve inisiyatiften kaçmayacağınızı. Ama bu sefer siz de biliyorsunuz ki zoru başarmanız lazım..

Olaya şöyle bakın; yıldızlar kişileri boşuna bir yola sevk etmez.. Sizi hayat arenası içinde pişirmek istiyorlar, demek ki sizin daha büyük şeyler yapmanızı, hayat ivmesini yukarı taşımanızı istiyorlar, ayrıca anlaşılan o ki gelecek zamanlarda hayatın her alanında lider ve öncü olarak Koçları göreceğiz… Sınavlardan başarıyla geçen Koçları hayat sahnesinin baş rollerinde izleyeceğiz..

İşte bu bakımdan bu ayki yıldızlar zoru başarmanız için size adeta göz kırpıyor, kararlarınızı almanız için sizi kışkırtıyor..

Özetle bu ay hızlı kararların ayı sizin için.. Öyle kararın da böyle kararın da bir bedeli var; hangi bedel ödenmeye değer buna karar vereceksiniz ve verirken de kendinizi aynada göreceksiniz. Zayıf karnınızı açıkça tespit edeceksiniz. Ve bu zayıf noktanızla direnmeden, kendinize olangüveninizi azaltmadan yüzleşin ki bu konuda pişerek olgunlaşasınız.

Bu ay yediğiniz içtiğiniz şeylere dikkat edin derim. Bir de su ve sıvılara dikkat edin. Aldığınız ilaçlara keza. Sağlık alanı hassas görünmekte. Ayın ilk haftası özellikle hassas ama merak etmeyin Jüpiter şanslıgelişmelerle iyileşmeniz için destek vermekte.

Çark dönüyor ve hayatınıza önemli ve somut yenilikleri katıyor yıldızlar.. Adeta yaşam tarzınızı değiştiren ve belki de istediğiniz tarz bir yaşantıya sevk eden gelişmelere doğru ilerliyorsunuz. Ancak yeniden uyarmak isterim; bu sefer “sabrı” öğrenmelisiniz. Koçlar hızlı başlayıp çabuk sıkılır vazgeçerler. Vazgeçmek size bedel ödetir. Ya başlamayın ya da başlayınca aldığınız kararların getirdiği yenilikleri inisiyatifle hayatınıza katmaya devam edin. Zıt burcunuz Terazide Satürn varken halen, başkalarının da istekleri, talepleri olduğunu öğrenmek zorundasınız. Bundan korkmayın derim çünkü bazı yıldızlar size öyle destek veriyor ki, siz ne yapar eder yine kontrolü ele alırsınız veya en azından değişimle gelen yeni hayatınızda da size taze başlangıçlar yapma hevesi veren durumlar yaratırsınız. Bir şekilde her günü yeni bir gün yapmayı başarırsınız. Sorumlulukları oyuna çevirmeyi ve onlardan keyif almayı bilirsiniz…

Duygusal konularda ayın ilk yarısı abartılı duygular içinde olacaksınız. Uranüs-Venüs tatlı açısı sizi gözde yapacak ay boyunca, hem kendiniz hem başkaları sizi hediyelerle şımartacak. Bu ay en çok tatil için harcama görünüyor. Giyimde ve tatilde lükse düşme eğilimindesiniz.

Duygusal anlamda ya öyle ya böyle.. Yani bir çok mutlu ve neşeli bir çok diplerde… Ay sonlarına doğru duygusal halinizde netlik ve sağlıklı bir gidiş mümkün olmaya başlıyor.

Aşkta kadersel aşk için hazırsanız yıldızlar hazır buna..

Yeni aşk bekleyenlere ayın ilk yarısında tatil ve eğlence ortamlarında aşk var ve ay sonlarında iş ortamında, gündelik hayatın koşturması içinde bir aşk var gibi.. Sanki tanıdığınız biri ile bir aşk söz konusu olacak. Çevrenizde olan veya çevrenize katılmış biri ile yakınlaşma olabilir.

Parasal bakımdan ayın ilk haftası kazançlı ama 2.hafta deyince ihtiyatlı olmak gerekir. Kiminiz maddi bir şeyi elden çıkaracaksınız. Araba değiştirmek için de uygun bir zaman.. Evde yenilikler var. Taşınmayı düşünenler için uygun bir ay yukarıda bahsettiğim gibi. Kiminiz de ev için lüks harcamalara yöneleceksiniz.

Tatil yapmak isteyenler Aslan burcundaki güzel yıldızlardan destek alarak güzel bir tatil yapabilir.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI