Kılıçdaroğlu meydan okudu!

Kemal Kılıçdaroğlu, Etiler’de patlayan bombayla yaralanan vatandaşları ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıdçaroğlu, dün İstanbul Etilerde patlayan bomba sonrasında yaralanan vatandaşları hastanede ziyaret etti.

Hastane çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Erdoğan “Partimin oyları düşerse istifa ederim desin ben de CHP’nin oyları düşerse istifa edeceğim” dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıklamalarından satır başları şu şekilde;

Diyanet İşleri Başkanı’nın Erikli Baba Cemevi’ni Ziyareti
Bu ziyaretten memnuniyet duyarım. İnsnaların karşılıklı birbirlerini ziyereti güzel bir şey. Diyanet İşleri Başkanı’nın tavrı bizi memnun etti. Ayrıştırmayı değil birleştirmeyi teşvik edici bir davranıştır.

Referandum meydanlarıyla seçim meydanlarının karşılaştırılması
Hem seçim meydanları hem de seçim süreci referandum meydanlarından ve sürecinden daha hareketli .CHP’ye ilgi daha fazla.

Hakkari mitingi eleştirileri
Sayın Erdoğan’ın eleştirilerini ciddiye almıyorum. Kendine güveniyorsa TV’de karşıma çıksın. Yüzüme söylesin. Ama buna cesareti yok. Cesur insanlar bu ülkeyi yönetir. Korkakların bu ülkeyi yönetmeye hakkı yoktur.

Bize öyle bir destek yok. Bizi isteriz ki daha nice başka partiden insan, daha önce başka partilere destek ve oy vermiş insan bu seçimde bizim partimize oy versin. Yoksa sabit oyla nasıl iktidar oluruz? Daha önce CHP’ye oy vermemiş vatandaşlarımızı bu dönemde CHP’ye oy versinler.

Başbakan’a hodri meydan
İktidar partisi telaşta cünkü oyları düşüyor ve CHP’nin oyu artıyor.Sayın Erdoğan, AKP’nin oyu düşerse istifa edeceğim desin ben de oyumuz düşerse bende istifa edeceğim.

MHP oyları CHP’ye mi kayıyor?
Yandaş köşe yazarlarını dikkate almıyorum.Onlar odaklardan emir alıyorlar.

Etiketler: ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Titus Tüneli (Hatay) Titus Tüneli (Hatay)

Hatay'ın Samandağ ilçesinde , Romalılar döneminde sel sularini önlemek için bin esire yaptırılan titus Tüneli , ilginç hikayesi ve...

DEVAMI
Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI