Katilin annesi konuştu!

“Polisi alıp çocukların ailesine baş sağlığına gideceğim”

Yaklaşık 1,5 yıl önce Ramazan Bayramı’nda şeker toplarken kaybolan ve Yozgat’ta cesetleri bulunan çocukların katil zanlısı U.V.G’in annesi, yanına polis alarak çocukların ailesine başsağlına gideceği söyledi.

Kayseri’de Ramazan Bayramı’nda şeker toplarken kaybolan 3 çocuğu öldürdüğü iddia edilen U.V.G’nin Yozgat’ın Külekçi köyünde oturan ailesi, can güvenlikleri olmadıkları gerekçesiyle köyden ayrılarak, bir akrabalarının yanında kalmaya başladı.

Katil zanlısı U.V.G’nin annesi F.G, olayı duyduğu gün büyük bir şok yaşadığını belirterek, ”Olayı duyduğum günden bu yana hasta yatıyorum. Çok perişan oldum” dedi.

Oğlumun böyle bir şeyi yaptığına inanamadıklarını ifade eden F.G, ”Ölen çocukların ailesine sabır diliyoruz. Şimdi çok hastayım, biraz iyi olayım, biraz zaman geçsin, gerekirse yanıma polisi alıp üç çocuğun ailesine başsağlığına gideceğim” diye konuştu.

Oğlunun bu olayı tek başına yapabilecek kapasitede olmadığını, yanında birilerinin olduğunu düşündüğünü belirten F.G, ”Üç küçücük çocuğu öldüren bir insan, olayı unutamaz, rüyasında görür ve vicdan azabı çeker. Oğlum ara sıra gelir bizimle kalırdı. Ama ben onda hiç böyle bir şey hissetmedim. Çocukları o öldürdüyse ve vicdanında bunu hiç hissetmiyorsa benim evladım olamaz. İnsan da değildir zaten” diye konuştu.

”Bizim evladımız yaşıyor, çocuklarını öldürdürdüğü söyledikleri ailenin evlatları yaşamıyor” diyen baba A.G. de çocukları ölen ailelerin acısını paylaştıklarını, oğulları adına onlardan çok özür dilediklerini belirterek, çocukları ölen ailelerden af diledi.

Etiketler: ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI