Kaset şantajcılarından yeni şantaj!

635069 detay - Kaset şantajcılarından yeni şantaj!“13 Haziran’a kadar başka kaset yok”

MHP’li yönetici ve milletvekilleri hakkında yayınladıkları kasetlerle gündemi sarsan ve kendilerine “farklıülkücüler” diyen grup, kendileriyle yaptıklarını iddia ettikleri bir röportajı sosyal paylaşım siteleri üzerinden yayınladı.

Kaset şantajcıları, arkadaşlarının MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından partiden tasfiye edildiğini iddia ederek bundan sonra nasıl bir yöntem izleyeceklerini anlattılar.

’13 HAZİRAN’A KADAR KASET YOK’
“Kasetleri çekmekten ve yayınlamaktan zevk aldığımız, mutlu olduğumuz söylenemez” denilen röportajda 13 Haziran’a kadar yeni kasetlerin yayınlanmayacağı belirtiliyor ve “Asıl ameliyat 12 Haziran’dan sonra olacak” deniyor.

‘HERYERE YAKINIZ’
Şantajcılarla yapıldığı iddia edilen röportajda, “Türk-İslam davasında öze dönüş hareketi başlamıştır. Kimse bunu engelleyemeyecektir” sözleri yer alıyor.

Röportajda kasetlerin kaynağıyla ilgili iddialara da şöyle cevap veriliyor: “Tabii ki her taraftayız. Teşkilatın en ücra köşesinden Bahçeli’nin Genel Merkez’deki katına kadar her yerde varız. Tabana da çok yakınız, Bahçeli’ye de yakınız.”

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI