Kaset şantajcılarından yeni şantaj!

635069 detay - Kaset şantajcılarından yeni şantaj!“13 Haziran’a kadar başka kaset yok”

MHP’li yönetici ve milletvekilleri hakkında yayınladıkları kasetlerle gündemi sarsan ve kendilerine “farklıülkücüler” diyen grup, kendileriyle yaptıklarını iddia ettikleri bir röportajı sosyal paylaşım siteleri üzerinden yayınladı.

Kaset şantajcıları, arkadaşlarının MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından partiden tasfiye edildiğini iddia ederek bundan sonra nasıl bir yöntem izleyeceklerini anlattılar.

’13 HAZİRAN’A KADAR KASET YOK’
“Kasetleri çekmekten ve yayınlamaktan zevk aldığımız, mutlu olduğumuz söylenemez” denilen röportajda 13 Haziran’a kadar yeni kasetlerin yayınlanmayacağı belirtiliyor ve “Asıl ameliyat 12 Haziran’dan sonra olacak” deniyor.

‘HERYERE YAKINIZ’
Şantajcılarla yapıldığı iddia edilen röportajda, “Türk-İslam davasında öze dönüş hareketi başlamıştır. Kimse bunu engelleyemeyecektir” sözleri yer alıyor.

Röportajda kasetlerin kaynağıyla ilgili iddialara da şöyle cevap veriliyor: “Tabii ki her taraftayız. Teşkilatın en ücra köşesinden Bahçeli’nin Genel Merkez’deki katına kadar her yerde varız. Tabana da çok yakınız, Bahçeli’ye de yakınız.”

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir