Kaset şantajcılarından yeni şantaj!

635069 detay - Kaset şantajcılarından yeni şantaj!“13 Haziran’a kadar başka kaset yok”

MHP’li yönetici ve milletvekilleri hakkında yayınladıkları kasetlerle gündemi sarsan ve kendilerine “farklıülkücüler” diyen grup, kendileriyle yaptıklarını iddia ettikleri bir röportajı sosyal paylaşım siteleri üzerinden yayınladı.

Kaset şantajcıları, arkadaşlarının MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından partiden tasfiye edildiğini iddia ederek bundan sonra nasıl bir yöntem izleyeceklerini anlattılar.

’13 HAZİRAN’A KADAR KASET YOK’
“Kasetleri çekmekten ve yayınlamaktan zevk aldığımız, mutlu olduğumuz söylenemez” denilen röportajda 13 Haziran’a kadar yeni kasetlerin yayınlanmayacağı belirtiliyor ve “Asıl ameliyat 12 Haziran’dan sonra olacak” deniyor.

‘HERYERE YAKINIZ’
Şantajcılarla yapıldığı iddia edilen röportajda, “Türk-İslam davasında öze dönüş hareketi başlamıştır. Kimse bunu engelleyemeyecektir” sözleri yer alıyor.

Röportajda kasetlerin kaynağıyla ilgili iddialara da şöyle cevap veriliyor: “Tabii ki her taraftayız. Teşkilatın en ücra köşesinden Bahçeli’nin Genel Merkez’deki katına kadar her yerde varız. Tabana da çok yakınız, Bahçeli’ye de yakınız.”

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Titus Tüneli (Hatay) Titus Tüneli (Hatay)

Hatay'ın Samandağ ilçesinde , Romalılar döneminde sel sularini önlemek için bin esire yaptırılan titus Tüneli , ilginç hikayesi ve...

DEVAMI
Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI