Kartal ‘Cenk’ dedi!

Beşiktaş, Cenk Tosun için Gaziantepspor’un kapısını çaldı ancak istediğini alamadı!

Başkan Yıldırım Demirören, çok iyi ilişkiler içinde olduğu kulüp başkanı İbrahim Kızıl’dan genç forvet oyuncusunu istedi. Ancak Tolunay Kafkas takımda kalmasını talep etti. Kızıl da Demirören’e “Şu an olmaz” dedi.

‘AVRUPA KUPASI HAYALİ’
Beşiktaş ile G.Antep arasındaki transfer Cenk’i şu an için olumsuz sonuçlandı. Gaziantepspor’da kısa süre içersinde yıldızı parlayan ve adından çok söz ettiren Cenk Tosun için devrede olan Beşiktaş, genç golcü için beklemeye geçti. Gaziantepspor başkanı İbrahim Kızıl ile iş arkadaşı olan başkan Yıldırım Demirören, bu oyuncuyu istediğini Kızıl’a bildirirken başkan Kızıl, Tabata ve İsmail’deki rahatlığı Cenk’te gösteremedi. Kupada final oynamak isteyen ayrıca ligi üst sırada bitirerek Avrupa’ya gitme arzusunda olan Gaziantep’in Cenk’i kadroda tutmak istediği öğrenildi.

‘SATARSAK ÖNCELİK SİZİN’
Özellikle genç futbolcuyu Türk futboluna tanıtan teknik direktör Tolunay Kafkas’ın başkan İbrahim Kızıl’a, “Tabii ki kulübün menfati çok önemli. Astronomik bir teklif gelirse o zaman konuşulur. Karar sizin ama ben Cenk’i tutmak istiyorum. Önümüzdeki sezon UEFA’ya gitme ihtimalimiz çok yüksek. Cenk 1 yıl daha bizde oynamalı” dediği öğrenildi. Kızıl’ın da Yıldırım Demirören’e Cenk’in satılması durumunda önceliğin kendilerinde olacağını söylediği belirtildi.

1 cevap

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir