Karısı Ve Metresiyle Grup Yamyamlık!‎

karisi ve metresiyle grup yamyamlik 8206 3541689 9820 o - Karısı Ve Metresiyle Grup Yamyamlık!‎Tarihi: 16 Nisan 2012 Pazartesi Saat 08:55

Karısı Ve Metresiyle Grup Yamyamlık!‎
Brezilya’da 2’si kadın olmak üzere 3 zanlı, öldürdükleri 2 kadını yedi.

Brezilya dehşet verici bir olayla sarsıldı. 2’si kadın 3 zanlı, öldürdükleri 2 kadını yedi. Üstelik zanlıların, kurbanlarının etlerinden börek yaptıkları ve bunları yaşadıkları kasabada sattıkları ortaya çıktı.

Brezilya’nın gündeminde dehşet verici çifte cinayet var. Üç kişinin öldürdükleri iki kadının etlerini yedikleri, üstüne üstlük kurbanlarının etlerini kullanarak yaptıkları börekleri sattıkları ortaya çıktı.

Brezilya’nın kuzeydoğusunda yer alan Garanhuns şehrinde insan Eti yiyen kurgu karakter Hannibal Lecter’ı aratmayacak bir dehşet hikayesi ortaya çıktı.

Brezilya polisi, kayıp ihbarlarından yola çıkarak soruşturma başlattı. Gisele da Silva ve Alexandra Falcao adlı iki kadının öldürüldüğü anlaşıldı.

Soruşturmayı yürüten polis, iki kadını karate uzmanı Jorge Beltrao Negromonte’nin karısı ve sevgilisiyle birlikte öldürdüğünü belirledi.

Zanlılar, hem cinayeti hem de kurbanlarının etlerini yediklerini itiraf etti.

Ayrıca, kurbanların etlerinden börek yaparak, yaşadıkları kasabada sattıklarını söylediler.

Saldırganlar kurbanlardan kalanları ise evlerinin bahçelerine gömmüş.

Saldırganların elebaşısı Jorge Beltrao Negromonte’nin 50 sayfalık “Şizofrenik İfşaat” adlı kitabında da cinayetleri nasıl işlediğini yazdığı anlaşıldı.

Saldırganın kitapta, kadınları öldürme konusunda takıntılı olduğunu yazdığı da belirtiliyor.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir