Karakolda Tecavüze Taciz de Eklendi

karakolda tecavuze taciz de eklendi 3750174 4778 o - Karakolda Tecavüze Taciz de Eklendi
Gözaltındaki Rus kadına 2 kez tecavüzden 18 yıl hapsi istenen komiser yardımcısı, kadının arkadaşını da taciz etmiş.
Gözaltındaki Rus kadına 2 kez tecavüzden 18 yıl hapsi istenen komiser yardımcısı, kadının arkadaşını da taciz etmiş. Komiser yardımcısına bu suç için de 3 yıla kadar hapis cezası istendi.

Taksim Polis Merkezi’nde görev yapan komiser yardımcısı N..’nin tecavüz ve taciz davasının iddianamesi hazırlandı. İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’nın hazırladığı iddianameye göre E.., gözaltına alınan arkadaşı Rus vatandaşı P..’ya ihtiyacı olan bazı eşyaları vermek için 11 Mart’ta Taksim Polis Merkezi’ne gitti.

Komiser yardımcısı N.K, eşyalarla odasına gelen E..’ya tokalaşmak için elini uzattı. E..’nın elini uzatması üzerine N.., onu masanın üstünden kendisine çekerek yanağını yanağına değdirdi. N.., eşyaları teslim edip odadan ayrılırken, yanlarında S..’nin bulunduğu sırada E.’nın yanağından makas alarak “Yerim senin gamzelerini, çok tatlı ya değil mi Sinan” dedi.

Olayın ertesi günü komiser yardımcısı N.K’nin çay içme teklifini reddeden E.., tekrar arkadaşı P..’yı ziyarete gitti. P..’yı tedirgin gören E.., bunun sebebini sordu. P.A, N.K.’nin kendisine 2 defa tecavüz ettiğini söyledi.

E.A., bunun üzerine karakoldan ayrılarak N.K. hakkında şikâyetçi oldu. İddianamede, N.K.’nin “Hizmet içi ilişkiden kaynaklanan nüfuzu kullanmak suretiyle cinsel tacizde” bulunduğu iddiasıyla 6 aydan 3 yıla kadar hapis istemiyle yargılanması istendi. Yargılama önümüzdeki günlerde başlayacak.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir