Kamer Genç bu sefer AK Parti’yi övdü !

Kamer Genç ilk kez AK Parti iktidarını övdü ama…

‘’Tek kişilik muhalefet’’ olarak anılan CHP Tunceli milletvekili Kamer Genç, ilk kez AK Parti iktidarının bir icraatını övdü ancak yine de eleştirdi.

Sky Türk’de İzzet Çapa’nın programına katılan Kamer Genç ‘’Bu iktidarın beğendiğiniz hiçbir icraatı yok mu?’’ sorusuna,‘’Duble yollar var ama, oralarda da yolsuzluklar var’’ cevabını verdi.

TBMM’de iktidarı sert biçimde eleştirdiğini hatırlatan Genç ‘’Ben ikili ilişkilerimde son derece nazik davranırım ama iktidarın bu ülke aleyhine olan icraatlarına karşı sert çıkmam lazım çünkü güzellikten, kibarlıktan anlamıyorlar’’ dedi.

“TELEFONUMU ÇALDIRIP KAPATIYORLAR”

Geçmişte TV’lerdeki programlara en çok davet edilen kişi olduğunu vurgulayan Genç, ‘’Artık çağırmıyorlar, iktidardan korkuyorlar’’ diye konuştu. Cumhurbaşkanı adayı olduğunu ve 2. turda seçileceğine inandığını da söyleyen Genç, CHP içinde gördüğü aksaklıkları da Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na bizzat ilettiğini söyledi.

Laik Cumhuriyet rejiminin tehlikede olduğunu da savunan Genç Başbakan Erdoğan’ı eleştirirken, İzzet Çapa’da “Ama Başbakan burada yok” diyerek sık sık araya girdi. Vatandaşların bir bölümünün açlık ve sefalet içinde olduğunu söyleyen Genç, “Benim cep telefonum 24 saat açık.. Vatandaş beni arıyor bir kez çaldırıp kapatıyor, çünkü gelecek faturayı ödeyecek gücü yok, onları ben geri arıyorum, kim benim telefonumu çaldırırsa geri ararım” dedi.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI
Günün sözü Günün sözü

İnsanları sevmeme ve onlara tekrar yaklaşmama imkân yoktu; çünkü en inandığım, en güvendiğim insanda aldanmıştım.

DEVAMI