Kalçasındaki demirle hastaneye getirildi

bahadir kormesil - Kalçasındaki demirle hastaneye getirildiİstanbul’da oyun oynarken inşaata düşen 9 yaşındaki Bahadır Körmeşil’in kalçasına demir saplandı. Bahadır Körmeşil, kalçasına saplanan demirle birlikte hastaneye kaldırıldı.

Pendik Dumlupınar Mahallesi Çanakkele Sokak’taki olay bu sabah saatlerinde meydana geldi. Bahadır Körmeşil evlerininin yakınında bulunan inşaatta tek başına oyun oynamaya başladı. Küçük çocuk oyun sırasında ayağı kayınca dengesini kaybedip temel için kazılan çukura düştü. Burada bulunan inşaat demirlerinden biri pantolununu delerken diğeri talihsiz çocuğun kalçasına saplandı.

Küçük çocuğun çığlıkları üzerine çevredeki vatandaşlar hemen yardıma koştu. Vatandaşlar önce kendi imkanlarıyla kurtarmak istese de başarılı olamayınca itfaiye ve sağlık ekiplerien haber verdi.

İTFAİYE DEMİRİ KESTİ
Kısa bir süre sonra olay yerine gelen itfaiye ekipleri çocuğun düştüğü yere inerek çocuğun kalçasına saplanan inşaat demirinin yere sabitlenen kısmı kesilerek düştüğü yerden çıkarıldı. Küçük çocuk kalçasındaki demir parçasıyla ambulansa bindirildi. Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan küçük çocuk hemen ameliyata alınarak vucüdundaki demir çıkarıldı.

Küçük Bahadır’ın durumunun iyİ olduğu öğrenildi. İhmal olduğunu söyleyen amca Köksal Körmeşil, “Demirler 20 santimetre batmış. Burada hiçbir güvenlik önlemi yok, biz daha önceden uyardık aşırı bir ihmal var. Sorumlulardan şikayetçi olacağız. Daha farklı da olabilirdi. Ölümle de sonuçlanabilirdi. Hergün burada çocuklar oyun oynuyor hiç önlem yok. İki tane tahta çakılmış insan hayatını ne hala getiriyorlar” dedi.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir