“Kalbimle Başladım Akılla Bitirdim”

“Kalbimle Başladım Akılla Bitirdim”
Ayşe Özyılmazel-Ali Taran çiftinin boşanma kararı, magazin dünyasına bomba gibi düştü.
Özyılmazel-Ali Taran çifti boşanma kararı aldı. Özyılmazel, “Kalbimle çıktığım yolun sonuna aklımla geldim” diye konuştu.

ANLAŞMALI BOŞANIYORLAR

Geçtiğimiz Temmuz’da nikah masasına oturan Ayşe Özyılmazel-Ali Taran çifti, evliliklerinde bir yılı doldurmadan boşanıyor. Çift, ‘anlaşamadıkları’ gerekçesiyle uzlaşıp ayrılma kararı aldı. Özyılmazel boşanma dilekçesini dün mahkemeye verdi.

İKİMİZE DE HAYIRLI OLSUN

Çiftin üç haftadır ayrı yaşadığı, dostları ve ailelerinin boşanmamaları için büyük çaba harcadığı öğrenildi. Ayşe Özyılmazel, “Bu konuyla ilgili tek söyleyeceğim şu: Kalbimle çıktığım yolun sonuna aklımla geldim. Bu kararın her ikimiz için de hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

BUGÜN BOŞANIYOR

Ayşe Özyılmazel, avukatı aracılığıyla dün boşanma davası açtı. Taraflar birbirlerinden hiçbir talepte bulunmayacak. Dava bugün görülecek.

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI