Kadir İnanır’dan sevindirici haber

Akciğerindeki 2 santimlik parça perşembe günü alınan İnanır’ın sağlık durumu iyi.

Tümörün iyi huylu çıktığını belirten Prof. Kaynak, “Erken evrede akciğer tümörü alındı ve temizlendi. Patoloji sonucuna göre çevre dokularda sıçrama yok” dedi.

Geçtiğimiz perşembe günü akciğerindeki 2 santimlik parça, tümör ameliyatla alınan ünlü aktör Kadir İnanır’dan sevindirici haber geldi. Memorial Hastanesi’nde önceki yoğun bakımdan çıkartılıp odasına alınan usta oyuncunun patoloji sonuçlarına göre kanserin diğer dokulara sıçramadığı ve kemoterapi görmesine gerek kalmadığı öğrenildi.
İnanır’ın ameliyatını gerçekleştiren İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Kamil Kaynak, dün ünlü oyuncunun sevenlerini rahatlatacak müjdeli haberi verdi.

İnanır’ın sağlık durumunun iyi olduğunu söyleyen Kaynak, “Kadir Bey’in patoloji sonucu bugün belli oldu. Tümör iyi huylu çıktı. Erken evrede akciğer tümörü alındı ve temizlendi. Patoloji sonucuna göre lenf bezlerinde ve çevre dokularda bir sıçrama yok. Kemoterapi görmesine gerek yok. Bundan sonra normal yaşantısına sorunsuz devam edebilir. Dikkat etmesi gereken tek şey sigara içmemesi. Bir aksilik olmazsa pazartesi ya da salı günü taburcu olur” diye konuştu.

Türkan Şoray’dan ziyaret

İnanır’ı oyuncu dostları dün de yalnız bırakmadı. İnanır’ı ziyaret edenler arasında Zeki Alaysa, Sinan Engin, Hülya Koçyiğit ve birlikte birçok filme imza attığı Türkan Şoray yer aldı. Hastane odasında gözlerin en çok aradığı isim olan ünlü oyuncu Türkan Şoray, İnanır ile görüşmesinden gözleri dolu dolu ayrıldı. İnanır’dan aldığı güzel haberlerle büyük mutluluk yaşadığını anlatan Şoray, şöyle konuştu: “Şu an buradan çok mutlu ayrılıyorum. Güzel haberler aldım. Kadir Bey benim için çok değerli. Birlikte çok filmde yer aldık. Meslekte güzellikleri ve zorlukları birlikte paylaştık. Onun için biz birbirimiz için çok değerliyiz. Ona gelecek en küçük şey benim canımı acıtır. Kaç gündür üzgündüm. Kendisini gördüm ve şimdi çok mutluyum. İnşallah artık setlerde görüşürüz.”

İHLAS SON DAKİKA

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI