Kadınlara iPhone’lu Sütyen!

kadinlara iphone lu sutyen 3583366 o - Kadınlara iPhone'lu Sütyen!Kadınlara iPhone’lu Sütyen!

iPhone için pek çok aksesuar yapıldı ama bu sütyen gibisini hayal bile edemezdik!

Akıllı telefonların bu denli yaygın hale gelmesiyle üreticiler, kullanıcılara telefonlarını diledikleri gibi kişiselleştirebilmeleri için bir hayli fazla seçenek sunuyorlar.

Söz konusu iPhone olunca ise ortaya birbirinden farklı ve ilginç aksesuarlar çıkıyor. Bu ilginç aksesuarkardan biri de İphone kılıflı bir sütyen.

Özellikle iPhone 4’ün gelişiyle iPhone aksesuarlarında adeta patlama yaşandı. En popüler aksesuarlarında başında da kılıflar geliyor. iPhone 4 ve 4S’in tasarımının aynı olması sebebiyle üreticiler bu tasarıma uygun kılıflara daha da çok ilgi göstermeye başladı.

Metal, silikon malzemeler, farklı tasarımlar derken bazı iPhone kılıfları maksadını aşan seviyelere geldi

Bir bayansanız ve hem teknolojinin, hem de modanın kölesi iseniz bu sutyenler sayesinde ikisinden de hiç ayrılmadan yaşayabilirsiniz.

Washington Üniversitesi’nden iki öğrenci tarafından meydana getirilen JoeyBra adındaki sutyen, üzerindeki cep sayesinde bayanların partilere cep telefonlarından hiç ayrılmadan katılabilmelerini sağlıyor.

JoeyBra’nın web sitesinde sutyenin “kimliğini, anahtarını veya telefonlarını yanında taşımak isteyen ve sürekli olarak seyahat eden kadınlar için meydana getirildiğinden” bahsediliyor.

Üreticiye göre cepli sutyen, iPhone’u, kredi kartlarını ve hatta anahtarları rahatlıkla taşıyabiliyor

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir