Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi.

Grup Florence Nightingale Hastaneleri Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezimiz’de; uzmanlık alanlarında söz sahibi, tıp dünyasındaki güncel gelişimleri yakından takip eden akademik profil sahibi hekimlerimizden oluşan bir ekip iş başındadır.

Riskli gebeliklerin takibinde deneyimli Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezimiz perinatoloji bölümümünde; gelişmiş cihazlar ve modern tıbbın tüm olanakları kullanılarak gebelik takibi yapılmaktadır. Merkezimizde her türlü genetik incelemeleri yapabilmemiz mümkündür. Jinekolojik Onkoloji Bölümümüz’de rahim ağzı (serviks), rahim (endometrium)kadın hastalıkları ve doğum merkeziyumurtalık (over), vulva, vajen kanserleri son teknoloji ve medikal, cerrahi yöntemlerle teşhis ve tedavi

Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi

edilmektedir. jinekolojik kanser ameliyatları başarıyla gerçekleştirilmekte olan bölümümüzde kemoterapi, radyoterapi ihtiyacı olan hastalarımız için ilgili uzmanlık alanları ile koordineli çalışarak multidisipliner çalışma modelinde hizmet vermekteyiz.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezimiz’de; cerrahi yöntemlerden açık ameliyatların yanısıra laparoskopik ve robotik jinekolojik cerrahi tercih edilmektedir.

Ürojinekoloji bölümüzüde üriner inkontinans (idrar kaçırma) tanı ve tedavisinde deneyimli ekibimiz, medikal ve cerrahi tedavileri hastaya göre bireyselleştirirek uygulamaktadır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezimiz’e kısırlık tedavisi için başvuran hastalarımızı yine hastanelerimiz kapsamındaki IVF (Tüp Bebek) Merkezi ile koordineli olarak takip ve tedavi ediyoruz. Kısırlık tedavisinde yaklaşımımızdaki temel noktalardan biri kişiye özel tedavidir. Bölümümüz ziyaretinizde kişisel ilgi ve duygusal destek ile kendinizi rahat ve güvende hissedeceğiniz bir ortam ile karşılanırsınız.

Kadın sağlığı, hastalıkları ve doğum alanlarında ileri teknoloji ve modern tıbbın tüm olanaklarını kullanarak hizmet vermekte olduğumuz kadın hastalıkları ve doğum merkezimizde menopoz, psikolojik danışmanlık, hamilelik ve emzirme dönemi danışmanlığı hizmetlerimizde mevcuttur.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi

Etiketler:

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

KADIN OLMAK KADIN OLMAK

Kadın sustu, adına sinsi dediniz Sanki siz melektiniz. Kadın güldü, hafif dediniz Sanki siz ahlakınızı kiloya vurmuştunuz. Kadın konuştu, geveze dediniz Sanki siz çok...

DEVAMI
Miyom nedir Miyom nedir

Miyomlar (leiomyom) vücudun bı çok yerinde oluşan iyi huylu benign olusumlaridir.Ancak kadınlarda en sık rahim (uterus) de oluşur.Rahim agzindada...

DEVAMI
Kadınca Kadınca

EVDE CİLT BAKIMICilt bakımı için güzellik salonlarında vakit harcamak istemeyenlere ve daha ekonomik yollarla cilt bakımını yapmak isteyenlere önerilecek...

DEVAMI