JANKO VE EMERSON TARAFTARLARLA BULUŞTU

Trabzonspor’un yeni transferleri Janko ve Emerson, ellerinden gelenin en iyisin yaparak takımın başarısına katkı vermek istediklerini söyledi.

Bordo-mavili kulübün lisanslı ürünlerini satan TS Club’ın düzenlediği imza gününe katılan Janko ve Emerson, taraftarları ile buluştu. İmza töreninin ardından kısa bir açıklama yapan iki deneyimli isim, gördükleri ilgiden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Golcü futbolcu Janko, Trabzon’da bulunmaktan memnun olduğunu belirterek, “Türkiye’nin çok büyük bir kulübü olan Trabzonspor’un bünyesinde bulunmaktan dolayı çok memnunum. Buraya geldiğimiz ilk günden beri çok sıcak bir ilgi gördüm. Ben de elimden gelenin en iyisini yaparak buna karşılık vermeye çalışacağım. Bu sezon çok başarılı bir sezon geçireceğimize inanıyorum. Ben de bu başarıya elimden gelenin en iyisi ile katki yapmak istiyorum.” dedi.

Savunma oyuncusu Emerson da Trabzon’da henüz çok kısa bir zaman geçirmesine rağmen taraftarların takıma ve kulübe ilgisine hayran kaldığını ifade etti. Bundan çok memnun kaldığını anlatan Emerson, “Buna layık olmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. İyi çalışıyoruz ve elimizden gelenin en iyisini yaparak ve iyi sonuçlar alarak bu ilgiye karşılık vermek istiyoruz.” diye konuştu.

İki futbolcu daha sonra bordo-mavili taraftarların forma ve diğer ürünlerini imzaladı. Taraftarlarla fotoğraf da çektiren Janko ve Emerson, imzalı fotoğraflarını da dağıttı.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI