İstifanın perde arkasındaki ÇİRKİN tezgah !

Donanmadaki tek Oramiral’in kızının odasına gizli kamera koyup izlemişler…

İstifa eden Donanma Komutanı Nusret Güner’in de mağdur olduğu askeri casusluk davasında, komutanın da mağdur olarak iddianamede adı geçiyor. Mahkeme tarafından kabul edilen iddianamede, çetenin önceki gün istifa ederek emekliye ayrılan Donanma Komutanı Oramiral Nusret Güner’in kızının odasına gizli kamera yerleştirdiği ileri sürülüyor.

GİZLİ KAMERAYI ASTSUBAY KOYDU

Zaman Gazetesi’nin haberine göre, Güner’in evine giren Astsubay Mustafa Koç’un gizli kamerayı koyduğu, bir süre sonra da kaldırdığı belirtiliyor.

Zanlılardan ele geçirilen kamera kayıtlarındaki şu ifadeler ise çetenin çirkin yüzünü ortaya koyuyor: “Nusret Paşa’nın kızı konusunda çok hassas olduğunu unutmayın. Kızının çocukla el ele fotoğrafı bile onu delirtir.”

DONANMA KOMUTANI YAKIN TAKİPTE

Askeri Casusluk soruşturması kapsamında, sanıklardan ele geçirilen belgelerde istifa eden Donanma Komutanı Nusret Güner’in kızı konusundaki hassasiyetine dikkat çekilerek, “F. hanımın A.’nın durumundan haberi var, ama paşaya söylemiyor.

Nusret Paşa’nın kızı konusunda çok hassas olduğunu unutmayın, kızının çocukla el ele fotoğrafı bile onu delirtir.” deniliyor.

Fuhuş ve şantaj yoluyla casusluk yapan çetenin tuttuğu notlardan Nusret Güner’i yakından takip ettiği anlaşılıyor.

Oramiral Güner’in, dönemin Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül ile yaptığı görüşme ile Buca’daki askeri birlikte katıldığı konferans ve bazı komutanlarla yaptığı görüşmeler hakkındaki bilgiler de çetenin arşivindeki notlar arasında bulunuyor.

“KOMUTANIN KIZI ERGEN AZGINI”

TSK’da üst düzey bir komutanın 14 yaşındaki kızıyla ilgili fişleme bilgileri iddianamede açıkça yer aldı. Dijital bir belgenin içinde yer aldığı öne sürülen bilgiler şöyle:

“…’nın okuldaki erkek arkadaşları ile muhabbeti çok iyiymiş. Ergen azgını olmuş. Samimiyeti ilerlettiği bir çocuk var bu çocukla çok kısa zamanda yatar yatmasada bunlar kesin … (babasını) kızdıracak pozlar verir. Ben nereye takılacaklarını bildiririm siz fotoğraflarsınız. … (annesinin) A’nın durumundan haberi var ama paşaya söylemiyor. …”

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Beyaz dut Beyaz dut

Dut agaçlari ülkemizin hemen hemen yer yerinde yetişen bir ağaçtır ve %100 organik bir besindir.Dut ağaçlarına dadanan bir zararlı...

DEVAMI
Titus Tüneli (Hatay) Titus Tüneli (Hatay)

Hatay'ın Samandağ ilçesinde , Romalılar döneminde sel sularini önlemek için bin esire yaptırılan titus Tüneli , ilginç hikayesi ve...

DEVAMI
Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI