İşte iPhone 5’in geliş tarihi!

iPhone 5 eylülde geliyor. İşlemcisi iPad’le aynı olacak

Sabırsızlıkla beklenen iPhone 5’in eylül ayında piyasaya çıkmasının beklendiği ve yeni iPhone’da iPad’in daha hızlı işlemcisinin kullanılacağı bildirildi. Ancak uzmanlar, çok büyük bir değişim beklenmediğini belirtiyorlar.

Gazeteport’un haberine göre Concord Securities uzmanlarının yayınladığı yeni bir raporda, Apple’ın iPhone 5’inin önceki modellere göre ‘ufak değişiklikler’ taşıyacağı ve eylülde piyasaya çıkacağı kaydedildi.

Şirketten Ming-Chi Kuo, yeni modelin 8 megapixel arka kamera ve halihazırda iPad’de kullanılan A5 işlemci içereceğini söyledi. Bir araştırma notunda, Ming-Chi Kuo, tedarik zinciri kaynaklarıyla yaptığı kontrollerin yeni iPhone’un tamamen farklı bir tasarıma sahip olmayacağını kaydetti.

Ming-Chi Kuo ayrıca Qualcomm tarafından üretilmiş çiplerin daha fazla kullanıldığını söylüyor ve deneme üretiminin ağustosta başlamasını ve seri üretime eylülde geçilmesini beklediğini belirtiyor.

Kuo, ayrıca Japonya’daki deprem ve tsunami felaketinin yeni iPod’ların piyasaya çıkma tarihini erteleyebileceğini belirtti.

Ocak ayında Kuo’nun iPad 2’in birinci nesil iPad ile aynı görünüme sahip olacağı ve iPod Touch ile aynı kameraları kullanacağı yönündeki tahminleri doğru çıkmıştı.

Kuo ayrıca mart ayında da Apple’ın beyaz iPhone 4’ün üretimine başlayacağını da söylemişti.
Anahtar Kelimeler

622786 detay - İşte iPhone 5'in geliş tarihi!

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Mobil Sohbet Nasıl Yapılır Mobil Sohbet Nasıl Yapılır

Mobil sohbet etmek için bir çok alternatif vardır.İstediğiniz her yerden bağlanabilirsiniz. Herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. Canınız sohbet etmek...

DEVAMI
Mobil sohbet teknolojisi Mobil sohbet teknolojisi

Mobil sohbet teknolojisi günümüzde popüler hale gelmeye başladı.Her geçen gün mobil kullanım alanları artıyor.Buna paralel olarak sohbet siteleri mobil...

DEVAMI
Domain seçimi nasıl olmalıdır? Domain seçimi nasıl olmalıdır?

Bir web sitesi kurmak isterseniz ilk önce bir domain sahibi olmalısınız.Peki domain seçerken nelere dikkat edilmelidir.Kuracağınız web sitesine uygun...

DEVAMI