İşte Çok Konuşulan Metrobüs Reklamı

İETT’nin metrobüs için yaptırdığı reklam, sosyal medyayı birbirine kattı.
Metrobüs için hazırlanan reklamda oynayan Vatan Şaşmaz, özel aracına binmeyip boş metrobüse itiş kakış olmadan rahatça binip oturarak yolculuk yapıyor. Ayrıca bu reklam filmi, metrobüsün en sıkışık olduğu zamanlarda da metrobüste gösteriliyor. İstanbul’un metrobüs gerçeğine zıt bu reklamı, bin bir güçlükle binebildikleri ve çoğu kez oturacak yer bulamadıkları metrobüslerde izlemek zorunda kalan İstanbullular ise ‘bu boş metrobüs nerede, hangi durakta acaba’ demekten kendilerini alamıyor.

İşte Twitter’dan bazı yorumlar:

– Vatan Şaşmaz’ın oynadığı iett reklamını, sürreal bi’çalışma olarak çok beğendim, adeta hayran kaldım.

– Vatan Şaşmazn İETT Metrobus Reklamında Ne kadar İyi tanıtıyolar.Gelin Bırde Bana Sorun Ne Kavgalr,Ne Küfürler,Ne İnsanlar Doldu Taştı,Ezildi

– iett V Şaşmaz’ın evinin önünden boş geçen metrobüs hattı yaptı da haberimiz mi yok!metrobüsün keyfini şaşmaz sürüyor sloganı pek yakışır:)

– Vatan Şaşmaz’ın boş metrobüste salınmasına şaşırmadım (05.30’ta bindiyse), ama İETT şoförüne selam verip karşılık alması beni şoke etti.

– İETT’nin şaka gibi tanıtım videosunda bir şeyi “atlamışlar”.. Hostes gelip, yolcuya kahvaltıda “omletinizi neli istersiniz?” diye sormuyor.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI
Günün sözü Günün sözü

İnsanları sevmeme ve onlara tekrar yaklaşmama imkân yoktu; çünkü en inandığım, en güvendiğim insanda aldanmıştım.

DEVAMI