İşte Burcu Esmersoy’u aldatan adam !

Burcu Esmersoy’un aldatılma öyküsünün perde arkası…
Geçtiğimiz günlerde programına Celal ile Ceren filminin oyuncusu Ezgi Mola’yı konuk eden Burcu Esmersoy, erkek- kadın ilişkilerine değindi, konuyu ayrılık olaylarına getirdi.

Esmersoy’un, isim vermeden anlattığı ‘küpeli’ aldatılma öyküsündeki ‘erkek arkadaşı’nın kim olduğu merak konusuydu.

ALDATAN SEVGİLİ CEM ALPER

Habertürk’ten Zafer Akbaş’ın haberine göre, Esmersoy’u aldatan sevgilinin Cem Alper olduğu öğrenildi. Alper, bu olaydan sonra kendini affettirmek için Esmersoy’a evlilik teklif etti, ancak reddedildi.

BİR AVUÇ KÜPE

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy geçen hafta bir televizyon programında nasıl ihanete uğradığını anlattı. Erkek arkadaşının evinde küpelerini unuttuğunu söyleyen Esmersoy, sözlerine şöyle devam etti: “Küpelerimi almak için eve gittiğimde temizlik işleriyle uğraşan hanımefendiye, ‘Küpemi unutmuşum’ dedim. O da ‘Var var, buldum’ dedi. Bir avuç küpeyle geldi. Küpelerin hiç biri de benim değildi!”

YAKALANINCA İTİRAF ETTİ

Burcu Esmersoy’un anlattığı ihanet olayındaki ‘erkek arkadaşı’nın eski sevgilisi Cem Alper olduğu ortaya çıktı. Alper, sık sık Esmersoy’a ihanet etmiş, küpe yakalama olayıyla da itiraf etmek zorunda kalmış. Aldatılan Burcu Esmersoy, olayın ardından Survivor’ı sunmak için Dominik’e gitmişti.

Kendini affettirmek isteyen Alper de Skype aracılığıyla Esmersoy’a evlenme teklif etmiş, ama reddedilmişti.

Burcu Esmersoy ile Cem Alper iki sene önce Çeşme’de birlikte tatil yapmış ve objektiflere sahilde öpüşürken yakalanmıştı…

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir