iPhone 5’in Çıkış Tarihi Belli Oldu

Geri sayım başlasın! iPhone 5’in çıkış tarihi sonunda belli oldu.

Iphone 5 için son zamanlarda pek çok şey yazdık, çizdik. Son zamanlarda ortaya çıkan sızdırma haberleri, Iphone 5’in az buçuk neye benzeyeceği hakkında bilgi sahibi olmamızı sağladı. Şimdi ise Iphone 5’in çıkış tarihi bilgisi ile karşı karşıyayız.

Bundan önceki Iphone’ların piyasaya çıkış tarihlerinde isabetli tahminler yapan iMore’a göre Apple, 12 Eylül’de yeni cihazını, hatta belki de yeni cihazlarını tanıtacak. Tanıtımda görmeyi beklediğimiz cihazlar ise, Iphone 5, iPad Mini ve 5. nesil iPod Touch.

iMore, ön siparişlerin ise aynı gün başlayacağını belirtiyor. Amerika’da tam anlamıyla satışa sunulması ise 9 gün sonra, 21 Eylül’de gerçekleşecek.

Uluslararası Iphone 5 satışlarının, 5 Ekim’de başlayacağı da söylenenler arasında. Geçtiğimiz yılı 4 Ekim’de tanıtılan Iphone 4S, 7 Ekim’de ön siparişe açılmıştı. Anlaşılan o ki Apple, bu telefonda daha agresif bir tutum sergileyecek.

O zaman geri sayıma başlayabiliriz. Kaldı 28…

Iphone FİYATLARI UCUZLADI

Dünyanın birçok yerinde gittikçe ucuzlayan Iphone 4 ve 4S’lerin fiyatı Amerika’da da yaklaşık 50 dolar ucuzladı. Uzmanlar, bu düşüşün bir başlangıç olduğunu, ilerleyen haftalarda fiyatların daha da düşeceğini belirtti.

FİYATLAR NEDEN DÜŞÜYOR

Milliyet’te yer alan haberde Iphone 4 ve Iphone 4S’lerin fiyatlarının düşmesindeki ana etken Iphone 5 söylentileri… Eylül ayında Apple’ın yeni Iphone’u duyuracağı iddialarına kulak kabartan kullanıcılar, mevcut bir Iphone’u almaktansa yeni modeli beklemeyi yeğliyor.

eBAY’DE İKİNCİ ELDE PATLADI

Iphone 5 söylentisi, mevcut Iphone’ların ikinci elde de patlamasına yol açtı. eBay’den yapılan açıklamada 3 günde 100 bin Iphone’un ikinci elde satışa çıkarıldığına dikkat çekildi.

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Mobil Sohbet Nasıl Yapılır Mobil Sohbet Nasıl Yapılır

Mobil sohbet etmek için bir çok alternatif vardır.İstediğiniz her yerden bağlanabilirsiniz. Herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. Canınız sohbet etmek...

DEVAMI
Mobil sohbet teknolojisi Mobil sohbet teknolojisi

Mobil sohbet teknolojisi günümüzde popüler hale gelmeye başladı.Her geçen gün mobil kullanım alanları artıyor.Buna paralel olarak sohbet siteleri mobil...

DEVAMI
Domain seçimi nasıl olmalıdır? Domain seçimi nasıl olmalıdır?

Bir web sitesi kurmak isterseniz ilk önce bir domain sahibi olmalısınız.Peki domain seçerken nelere dikkat edilmelidir.Kuracağınız web sitesine uygun...

DEVAMI