iPhone 5 Özellikleri ve Fiyatı

Bu sene sonu çıkması beklenen iPhone 5 şimdiden merak konusu olmaya devam ediyor. Aslında bunun nedeni milyonlarca kişinin kullandığı iphone 3 daha çok özellik katılarak hazırlanan iphone 4 olması. Bekledikleri performansları daha da artacağını ve yepyeni özellik ile yılın teknoloji çağına ulaşmasını bekledikleri iphone 5 sabırsızlıkla beklenmekte.
iPhone5 özellikleri

iPhone5 özellikleri

Apple tarafından basına sızılan ve çeşitli söylentiler ile telefonun özelliklerinin bazıları belirlendi. Tam kesin olmamakla birlikte özelliklerini şöyle sıralayabiliriz; piyasada henüz yeni olarak tabir ettiğimiz iphone 4 versiyonunda kamera 5 mp, yeni iphone 5 modelinde bu kameranın 8 mp ‘e yükselmesi bekleniyor. Tabiki Apple İphone telefonlarında sabit bir işletim sistemi ile piyasaya sürmekte idi. Yeni bir söylentiye göre iphone 5 yepyeni bir işletim sistemi ile 21.yüzyılın özelliklerini yansıtacak türde olduğu belirtiliyor.

Apple firmasına göre normalde çıkması beklenen iPhone 5 işletim sistemi olarak İOS 5 kullanacağını önceden bilindik bir durumdu. Lakin İOS 5 in beta versiyonunda olduğundan dolayı piyasaya çıkma tarihi biraz geçikti.

Final versiyonu ile
iPhone 5

‘in piyasaya sürülmesi bekleniyor.
iPhone 5 fiyatı ‘na gelince şuanda bunu söylemek mümkün değil. Eğer düşünülen özellikler ile piyasaya sürülmesi halinde 3.000 $ ile 3.500 $ arasında fiyatının olması beklenmektedir.
iPhone 5 Özellikleri ve iPhone 5 Video’su izle
[pro-player]

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir